فناوری

به‌روزرسانی دیگری برای بهبود عملکرد دوربین سری گلکسی اس 20 عرضه شد

طی هفته‌های گذشته شاهد عرضه چند به‌روزرسانی با هدف بهبود عملکرد دوربین سری گلکسی اس ۲۰ بوده‌ایم. این به‌روزرسانی‌ها به‌صورت جهانی عرضه شدند و در کنار برطرف ساختن باگ‌ها و به‌همراه داشتن بسته‌های امنیتی، به رفع ایرادات دوربین پرچم‌داران سامسونگ نیز کمک می‌کردند.

حال، گزارشی منتشر شده است که سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی عرضه کرده است که این بار نیز رفع مشکلات و باگ‌های دوربین سری گلکسی اس ۲۰ را هدف قرار می‌دهد. طی چند روز گذشته، آپدیت جدید برای کاربران تایوانی و هنگ کنگی در دسترس قرار گرفت که علاوه بر بهبود عملکرد دوربین و رفع برخی از باگ‌ها، پچ امنیتی آوریل را نیز به‌همراه داشت.

به‌روزرسانی جدید گویا برای مناطق دیگر دنیا ازجمله کره جنوبی عرضه شده است و گزارش‌ها نشان می‌دهد که کاربران کشورهای امارات متحده عربی، روسیه، آفریقای جنوبی و نپال قادر به دریافت آپدیت جدید سری گلکسی اس ۲۰ هستند.

گلکسی اس 20 اولترا / Galaxy S20 Ultra

باید در نظر داشت که به‌روزرسانی جدید برای مدل‌هایی از سری گلکسی اس ۲۰ عرضه شده است که از ارتباطات 4G LTE برخوردار هستند. مدل‌های سازگار با فناوری 5G نیز احتمالا طی روزهای آینده به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد. به‌روزرسانی جدید از شماره سریال G98xFXXU1ATCT استفاده می‌کند حرف x بیانگر مدل در اختیار کاربر از سری گلکسی اس ۲۰ است.

سری گلکسی اس ۲۰ شامل نسخه استاندارد گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا می‌شود که هریک از آن‌ها در دو مدل 4G LTE و 5G روانه بازار شده‌اند. طبق گزارش‌ها آپدیت جدید شامل پچ امنیتی ماه آوریل است و حجمی معادل ۲۹۳ مگابایت دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن