فناوریمد و فشن

تصاویری رسمی و جدید از سبک طراحی متفاوت گوشی‌های آینده ال جی

خبرهای متعددی در مورد پایان تولید گوشی‌های سری G ال جی به گوش می‌رسد و ظاهراً این شرکت کره‌ای قصد دارد تا سری جدیدی از گوشی‌های خود را با سبک طراحی کاملاً متفاوت به بازار عرضه کند. در ادامه نیز امروز ال جی با انتشار تصویری از گوشی هوشمند ناشناخته با طراحی جدید، به این اخبار اعتبار بیشتری بخشیده است. با پامپا همراه باشید.

طرح‌های جدید نشان می‌دهند که ال جی با روی آوردن به طراحی میمنیمال و الهام از طبیعت و مواردی مانند قطرات باران در محل قرارگیری سنسورهای دوربین بدین شکل که سنسورها از بالا به پایین کوچکتر می‌شوند، قصد ایجاد تحولی بزرگ در طراحی گوشی‌های خود را دارد. همچنین طبق این تصاویر ال جی قصد دارد تا به لبه‌های صفحه نمایش نیز انحنای بیشتری ببخشد که زیبایی گوشی را افزایش می‌دهد. ال جی به جای اینکه به دنبال یک قاب مربعی شکل در پشت گوشی برای جای گیری سنسورهای دوربین باشد، تصمیم گرفته سنسورها را زیر هم و از بزرگ به کوچک مرتب کند که در قسمت پایینی آن‌ها نیز فلش دوربین قرار می‌گیرد.

طراحی جدید گوشی‌های ال‌جی

چا یونگ دوک (Cha Yong-duk) که به عنوان رئیس بخش طراحی موبایل ال جی فعالیت می‌کند اظهار داشته که این طراحی جدید نشان‌ دهنده آغازی نو برای ال جی در بازار تلفن‌های همراه خواهد بود. علاوه بر این وی گفته که محصولات آینده این شرکت با طراحی جدید، تاریخچه غنی از طراحی‌های کلاسیک ال جی را به عنوان پشتوانه خود دارد. این حرف می‌تواند نشانه دیگری از احیاء خط تولید ال جی شکلات (LG Chocolate) باشد که پیش از این شایعاتی درباره آن مطرح شده بود.


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا