کسب و کار

کسب درآمد در سال 1399 چگونه و از کجا؟

در این مطلب قرار نیست درباره ی این صحبت کنیم که چطور روزانه 20 میلیون تومان درآمد داشته باشید.می خواهیم به صورت واقعی و شفاف درباره ی کسب درآمد در سال 99 ، با اوضاع اقتصادی بد فعلی که همه از آن آگاه هستیم، صحبت کنیم.

در دنیای تجارت، هرساله یا هر چند وقت یک بار مشاغل مختلفی حذف میشوند و جای خود را به مشاغل جدید می دهند. شما هم اگر اطلاعات کافی نداشته باشید، در گروه حذف شده ها قرار خواهید گرفت و شغلتان را از دست می دهید.

همه ما به مشاغلی علاقه مند هستیم که در کنار درآمد بالا ، ریسک پایینی داشته باشند. اما معمولا اینطور نخواهد بود و این مشاغل در معرض خطرات زیادی قرار دارند که هر لحظه ممکن است تمام سرمایه از بین برود.

ایده آل همه افراد این است که شغل انتخابی آنها درآمد بالا و ریسک پایینی داشته باشد.به نظر شما آیا می توان شغلی با ریسک بسیار پایین و درآمد بالایی داشت؟ در کمال تعجب باید گفت که پاسخ این سوال “بله” است. اما چگونه؟

نمونه مدل های کسب درآمد در سال 99

شما برای کسب درآمد در سال جدید و سالهای آینده روش های مختلفی را میتوانید امتحان کنید، ما در اینجا نمونه هایی بسیار پرکاربرد و معروفی را ذکر میکنیم که نیازهای شما را برطرف خواهند کرد.

 • تولید محتوا در شبکه های اجتماعی
 • فعالیت به عنوان فریلنسر
 • ایجاد فروشگاه اینترنتی
 • فعالیت در سایت های کلیکی
 • آموزش و مشاوره ی اینترنتی
 • همکاری در فروش

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی: شما میتوانید در انواع شبکه های اجتماعی ، متناسب با آن فضا و مخاطبان خود، محتوای مختلفی تولید کرده و از آن کسب درآمد داشته باشید.

فعالیت به عنوان فریلنسر: یعنی شما به صورت دورکاری، پروژه های مختلفی را ، متناسب با تخصص خود قبول کرده و انجام دهید. نیازی به حضور در محیط های کاری را نداشته و درهر مکانی که علاقمند باشید ، کارهای خود را انجام می دهید و درآمد مناسبی خواهید داشت .

ایجاد فروشگاه اینترنتی: با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در زمینه ای که علاقه دارید می توانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

فعالیت در سایت های کلیکی: در این سایت ها شما میتوانید با مشاهده ی تبلیغات و کلیک بر روی سایت های مختلف ، کسب درآمد داشته باشید.

آموزش و مشاوره ی اینترنتی: با توجه به تخصص و هنرهایی که کسب کرده اید می توانید دوره های آموزشی متنوعی را به مخاطبان خود از کانال های مختلف و به اشکال متفاوت ارایه دهید.

 • تولید محتوا در شبکه های اجتماعی ممکن است ساده و یا پیچیده باشد. این مسئله با توجه به مخاطبان شما متفاوت است. میزان زمانی که شما باید برای جذب مخاطب و فروش بگذارید ، ممکن است بسیار طولانی باشد. و اینکه باید بدانید چه مطلبی را برای چه کسانی و در چه زمانی ارایه دهید.
 • پروژه های بزرگ را به یک فریلنسر نمی دهند. معمولا این پروژه ها به شرکت ها و تیم ها ارایه می شود که قابل اعتمادتر و قوی تر هستند. همچنین در این مدل کسب و کار معمولا درآمد ثابتی وجود نداشته و بر اساس پروژه هایی که وجود دارد ، درآمد مشخص خواهد شد.
 • ایجاد فروشگاه اینترنتی نیاز به تخصص فنی و برنامه نویسی دارد. حتی شاید تصور شود با استفاده از سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس کار ساده خواهدشد، اما وردپرس هم مشکلات خود را دارد. شما باید اطلاعات کافی درباره ی رفع مشکلات آن داشته باشید وگرنه بدون شک به مشکل خواهید خورد.
 • امکان کلاه برداری در در سایت های کلیکی وجود دارد و تشخیص اعتبار بین این سایت ها کمی سخت می باشد. ایجاد مشکل در پرداخت ها، زیر مجموعه گیری و تبدیل پول مشکلاتی است که در این مدل کسب و کار به آن برخورد خواهید کرد.
 • همانطور که مشخص است آموزش و مشاوره نیاز به تخصص بالایی دارد. شما باید یک مطلب را به خوبی بدانید تا آن را آموزش داده یا درباره ی آن مشاوره دهید. پس اگر تخصص خاصی ندارید باید به دنبال یادگیری یک تخصص بروید.

همه ی این موارد در شرایط مختلف می توانند  گزینه های مناسبی باشند. ولی اینجا سعی داریم که بهترین ، ساده ترین و سریع ترین راه را به شما معرفی کنیم.

ساده و سریع ترین راه برای راه اندازی کسب و کار ، همکاری در فروش یا همان افیلیت مارکتینگ است.

این مدل کسب و کار به دلایل زیر بسیار محبوب بوده و روز به روز گسترده تر هم می شود:

 • عدم نیاز به دانش فنی
 • عدم نیاز به سرمایه
 • عدم نیاز به لجستیک و انبارداری
 • عدم نیاز به پشتیبانی مشتریان

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ چیست؟    

افیلیت مارکتینگ چیست

این مدل کسب و کار به این شکل بوده که شما فقط نقش یک تبلیغ کننده را خواهید داشت. یعنی محصولات از شرکت دیگری بوده که شما از طریق شبکه های اجتماعی ، سایت ها و یا هر فضای دیگر میتوانید آنها را به فروش برسانید و کمیسیون خود را دریافت کنید.

حالا به نظر شما دلایل انتخاب کسب درآمد از مدل همکاری در فروش آن هم در سال 99 چیست؟

1- هزینه پایین

در واقع شما نیاز به سرمایه زیادی ندارید چون فقط بر روی جذب مخاطب و مشتری تمرکز میکنید. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام و روبیکا یا اپلیکیشن هایی مانند دیوار و شیپور کار را بسیار راحت کرده اند تا شما با هزینه کمی به مخاطبان مختلف دست پیدا کنید.البته اگر قصد انجام کار حرفه ای و کسب درآمد بالا داشته باشید ، نیاز به هزینه بالا وجود دارد. اگر صاحب یک سایت یا وبلاگ دارای مخاطب هستید ، نیاز به هزینه ای برای جذب مخاطب نداشته و می توانید به راحتی از این سیستم کسب درآمد داشته باشید.

2- رئیس خودتان هستید

دیگر کسی نمیتواند بگوید که چه کار بکنید یا نکنید. چیزی را میفروشید که دوست دارید، زمان کاری دست خودتان است و برای خودتان کار میکنید. حتی در روزهایی که اکثر مشاغل دچار رکود هستند شما همچنان به سوی پیشرفت و درآمد بیشتر قدم برمیدارید.

آیا این کسب و کار کم ریسک و با درآمد بالاست؟

همکاری در فروش جزء کم ریسک ترین مشاغل دنیا به شمار می رود، چون برای محصولات نیاز به انبار نداشته و ارسال کالا نیز به عهده شما نخواهد بود .شما فقط محصولات را در معرض دید مخاطبان خود قرار می دهید تا سفارشاتشان را ثبت کنند. سایر کارها در فرایند پردازش سفارشات به عهده سیستم همکاری در فروش خواهد بود.

همکاری در فروش نیز مدل های مختلفی دارد که ما در ادامه به معرفی سیستمی بسیار جذاب خواهیم پرداخت که به سادگی می توانید در آن شروع به کار کنید.

درآمد بالای این سیستم همکاری در فروش کجاست؟   

شما میتوانید به راحتی در تلگرام ، اینستاگرام و یا سایت خودتان محصولات را به نمایش گذاشته و به فروش برسانید. مخاطبان با کیفیت و مرتبطی پیدا کنید که در این صورت راه  زیادی از این مسیر را پیموده اید.

با کجا باید همکاری کرد؟      

حالا بخش جذاب معرفی فرا رسید که چه سیستم و شرکتی را برای همکاری باید انتخاب کرد و چرا؟

پیشنهادی که داده می شود استفاده از سیستم همکاری در فروش دایان شاپ است. در ادامه دلایل این انتخاب را خواهیم گفت.

نشانی : affiliate.dayanshop.com

چرا سیستم همکاری در فروش دایان شاپ؟سیستم همکاری در فروش دایان شاپ

سیستم های زیادی برای افیلیت مارکتینگ در ایران وجود دارند اما چرا کسب درآمد از این سیستم را انتخاب کنیم؟

در ادامه 11 ویژگی مهم و مزیت های انحصاری این سیستم را با توضیحات کامل بررسی می کنیم.

1. فروشگاه اختصاصی رایگان

شما میتوانید به صورت رایگان یک فروشگاه اینترنتی با نام و دامنه اختصاصی خودتان داشته باشید. از قبل همه چیز آماده شده و شما کافی است انتخاب کنید که ظاهر فروشگاهتان به چه شکل باشد.

2. کمیسیون بالا

این سیستم به نسبت سایر سیستم ها کمیسیون یا پورسانت بالاتری برای محصولات در نظر گرفته که با توجه به سطح فروش شما ، افزایش نیز خواهد داشت.

3. واریزی 24 ساعته بدون محدودیت

هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید از طریق پنل همکاری در فروش ، درخواست واریز مانده حساب خود را ثبت کنید. بعد از 24 ساعت درخواست شما بررسی و پرداخت انجام خواهد شد. این روند به صورت هر روزه بوده و محدودیتی در مبلغ پرداختی وجود ندارد. در پنل شما همه خریدهای مشتریان به صورت شفاف نمایش داده شده و کمیسیون هر سفارش و محصول را به سادگی می توانید مشاهده کنید. گزارش های مالی متنوعی نیز برای تحلیل بیشتر فرایند فروش شما وجود دارد.

مشتریان شما با خیال راحت می توانند خریدآنلاین را از فروشگاهتان تجربه کنند. در صورت هر گونه مشکل ، واحد پشتیبانی مشتریان این سیستم پاسخگوی آنها بوده و این امکان را به مشتری می دهد که تا سه روز بعد از تحویل، تصمیم به مرجوعی کالای خود بگیرد. این ویژگی باعث افزایش اعتماد و رضایت مشتریان شما خواهد شد.

شما می توانید در دسته بندی های مختلف، محصولات متنوعی  را در این سیستم مشاهده کنید که این ویژگی باعث می شود برای اکثر مشتریان جذابیت های زیادی بوجود بیاید. توانایی موجود کردن چندباره محصولات پرفروش ، برای یک فروشنده موفق بسیار مهم بوده که این ویژگی نیز در این سیستم مشاهده می شود.

اکثر مشتریان اگر با درگاه بانکی نامعتبری مواجه شوند ، مبلغ سفارش خود را پرداخت نخواهند کرد. این سیستم برای پرداخت های آنلاین از درگاه معتبر بانک ملت استفاده می کند. با توجه به کلاه برداری های متعدد از طریق درگاه های نامعتبر ، این سیستم روش پرداخت کارت به کارت را نیز برای مشتریان در نظر گرفته است .

یکی از مسائلی که امروزه برای افراد در خریدهای اینترنتی اهمیت بالایی دارد ،  موضوع پرداخت در محل است. شما حتی اگر فروشنده معتبر و شناخته شده ای نیز باشید باز هم افراد زیادی وجود دارند که به شما اعتماد نخواهند کرد و در نتیجه تمایل دارند حتما محصول را تحویل گرفته و  سپس پرداخت را انجام دهند. این قابلیت بسیار مهم نیز در این سیستم در نظر گرفته شده است.

8. ربات های تلگرامی

شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز از طریق بات های مختلف در تلگرام بدون نیاز به سایت ، کارهای خود را انجام دهید. بات های پشتیبانی فروشنده و مشتری و بات ثبت سفارش از مهم ترین آنها هستند که سهم قابل توجهی از تسهیل فرآیندها را به عهده دارند.

9. اعتبار و سابقه فعالیت

سابقه و سال های فعالیت این سیستم نشان از رضایت مندی مشتریان و فروشندگان همکار آن دارد. 14 سال سابقه فعالیت در زمینه همکاری در فروش و کسب تجارب مختلف باعث شده این سیستم اعتبار بالایی در جامعه وبمستران ایرانی داشته باشد.

این سیستم درگاه های مختلفی برای ثبت سفارش مشتریان شما در نظر گرفته است. مشتریانی که از سایت فروشگاهی شما بازدید می کنند می توانند از طریق سبد خرید استاندارد آن ، سفارش خود را ثبت کنند. اگر شما در شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی مانند اینستاگرام ، تلگرام و روبیکا فعالیت می کنید می توانید لینک های ثبت سریع و بات های تلگرامی را برای ثبت سفارش به مشتریان خود ارایه دهید. برای فروشندگانی که نیاز به ثبت سفارش از طریق پیامک دارند ، سیستم هوشمندی بر پایه پیامک ایجاد شده که به صورت شفاف ، قابلیت مانیتورینگ توسط شما را دارد.

11. پردازش هوشمند سفارشات

این همکاری در فروش دارای یک مرکز پردازش هوشمند سفارشات بوده که به دو بخش کاربر و سیستم تقسیم میشود. در بخش سیستم ، تمامی سفارشات به صورت خودکار توسط سیستم تماس گرفته شده و برای ارسال تایید خواهند شد. در بخش کاربر ، مابقی سفارشات تایید نشده ، توسط تیم کال سنتر تحت بررسی قرارخواهند گرفت. در وضعیت های مختلف سفارشات با مشتریان مکالمه صورت گرفته تا با اطلاعات کامل خرید خود را نهایی کنند.

 

در انتها، ویژگی هایی که این برند را از سایر برندها متمایز کرده ، مشاهده میکنید:

 • پرداخت 24 ساعته بدون محدودیت
 • تنوع محصولات و موجودی بالا
 • پردازش هوشمند سفارشات
 • تنوع در روش های ثبت سفارش

برای مشاهده توضیحات بیشتر و ثبت نام در این سیستم می توانید به صفحه‌ی http://affiliate.dayanshop.com/signup.aspx مراجعه نمایید.

#این مطلب یک رپورتاژ تبلیغاتی است و پامپا مسئولیتی در قبال آن ندارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن