مسافرت

بازدید از مقصدهایی جذاب که کمتر کسی به آنها سفر می کند.

شهرهای دوم، سبک جدید سفر در دنیا

همانطور که پیشتر گفته شد، شلوغ بودن بیش از حد مقصدهای توریستی معروف در جهان به دلیل حضور گردشگران بیشمار، باعث آزردگی خاطر بسیاری از توریست ها شده است. از طرف دیگر، با توجه به افزایش تقاضا برای خدمات مختلف از جمله بلیت های هواپیما و قطار، هتل ها و هزینه های روزمره، قیمت های آنها نیز افزایش یافته و باعث افزایش هزینه سفر به این شهرها شده است.

سبک جدید سفر در میان گردشگران دنیا، سفر به شهرهای توریستی کمتر شناخته شده است. بسیاری از این شهرها جذابیتی بیشتر از مقصدهای مشهورتر دارند ولی به دلایل مختلف، بازدید کننده های کمتری داشته اند. حضور در نزدیکی مقصدهای مشهور گردشگری جهان و یا نبود تبلیغات کافی می توانند از جمله دلایل کم طرفدارتر بودن این شهرها هستند.

موج جدید سفرهای گردشگری اما، این جاذبه های جذاب و در عین حال ناشناخته را هدف قرار داده است. این شهرها اغلب شلوغی کمتری نسبت به شهرهای معروف تر دارند. سفر به آنها هزینه کمتری را برای مسافران به همراه خواهد داشت و از سوی دیگر حس متفاوتی از سفر را به ارمغان خواهد آورد.

 

شهرهای توریستی کمتر شناخته شده ای که نباید دیدن آنها را از دست داد.

در این بخش از این مطلب از مجله گردشگری پامپا، تعدادی از شهرهای توریستی کمتر شناخته شده را معرفی خواهیم کرد. می توانید با مطالعه مطالبی که پیش از این درباره این مقصدها نوشته شده، از جزئیات بیشتر آنها با خبر شوید و یکی از آنها را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کنید. به این ترتیب تجربه ای متفاوت و لذت بخش را خواهید داشت و به یکی از گردشگران سبک جدید گردشگری تبدیل خواهید شد.

 

به جای بروژ، به خنت بروید.

شهر بروژ بلژیک اخیرا به یکی از محبوبترین مقصدهای توریستی اروپایی تبدیل شده است. در حالیکه این شهر مدتی پیش خود یکی از مقصدهای دوم محسوب می شد، طی سال های اخیر تعدادی چشمگیر از گردشگران را به خود جلب کرده است. در سال ۲۰۱۹ تعداد بازدیدکنندگان بروژ به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسیده، که با توجه به ابعاد شهر، شرایط نه چندان دلپذیری را به وجود آورده است.

شهر زیبای خنت که فاصله چندانی نیز با بروژ ندارد اما می تواند گزینه جذاب دیگری باشد. این شهر سرسبز و تاریخی طی سالهای اخیر جزو نامزدهای دریافت جایزه ی پایتخت سبز اروپا بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن