فناوری

بازی «اساسینز کرید والهالا» (Assassin’s Creed Valhalla) معرفی شد

کمپانی یوبی‌سافت روز گذشته به صورت رسمی جدیدترین شماره از سری بازی‌های اساسینز کرید با نام کامل «اساسینز کرید والهالا» (Assassin’s Creed Valhalla) را معرفی کرد. در این نسخه هم مانند همیشه داستان یک آدم‌کش یا اساسین روایت خواهد شد، اما اتفاقات بازی در دوره وایکینگ‌ها رخ می‌دهد.

هنوز جزئیات زیادی از والهالا در دسترس نیست و یوبی‌سافت تنها یک تصویر تبلیغاتی اولیه از آن را منتشر کرده است. اما همین تصویر به خوبی حال و هوای الهام گرفته از اساطیر اسکاندیناوی را نشان می‌دهد و می‌توانیم یک جنگجوی وایکینگ را که تبری را در دست گرفته مشاهده کنیم. البته این شخص مطمئناً کریتوس از سری بازی‌های God of War نیست!

با توجه به دوره زمانی بازی می‌توان انتظار داشت تمام المان‌های مبارزه، مخفی‌کاری و دریانوردی، در والهالا هم وجود داشته باشند. البته برای اینکه بیش‌تر در مورد ویژگی‌های گیم‌پلی بازی آشنا شویم، باید تا عصر امروز منتظر بمانیم، چرا که یوبی‌سافت وعده انتشار یک تریلر از بازی را داده است.

اساسینز کرید والهالا

والهالا جدیدترین بازی از این مجموعه محسوب می‌شود که پس از عنوان سال 2018 به نام اساسینز کرید ادیسه (Assassin’s Creed Odyssey) معرفی شده است. ادیسه برای اولین بار در سری اساسینز کرید انواع مکانیک‌های جدید و المان‌های نقش آفرینی را به این سری اضافه کرد و انتظار می‌رود این روند در والهالا هم ادامه داشته باشد. یوبی‌سافت برخلاف سنت همیشگی خود، از انتشار نسخه جدید در سال 2019 صرف‌نظر کرد و تصمیم گرفت به جای آن، به‌روزرسانی‌های بیشتری برای ادیسه ارائه کرده و به این ترتیب فرصت بیشتری را هم به سازندگان نسخه جدید بدهد.

هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ای برای اساسینز کرید والهالا اعلام نشده و پلتفرم‌های مقصد بازی هم مشخص نیستند. باید دید آیا یوبی‌سافت این عنوان را برای عرضه در کنسول‌های نسل بعدی ایکس باکس وان سری ایکس و پلی استیشن 5 هم در نظر گرفته است یا نه.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا