سلامتیفناوری

آی لیلیوم سفارش آنلاین گل و گیاه در کوتاه‌ترین زمان

 اپلیکیشن آی لیلیوم در گوشی‌های اندروید و آیفون قابل استفاده است. سفارش از طریق سایت آی لیلیوم هم امکان‌پذیر است.

تا به حال چند بار اتفاق افتاده که برای یک رویداد مهم یا عرض تبریک و تسلیت به عزیزانتان و همکارانتان قصد خرید گل داشتید و به خاطر مشغله و کار زیاد نتوانستید این کار را انجام دهید. روزهای ارزشمندی که که فقط یکبار اتفاق می افتند و حضور شما حتما برای دوست یا خانواده مهم و ارزشمند خواهد بود.

چند بار خارج از شهر و کشور بودید و متوجه شدید امروز تولد یکی از مهم‌ترین دوستان یا اعضای خانواده شما است. چند بار فرصت تسلیت به همکار و عزیزی را با ارائه گل از دست دادید و این تأسف باعث آزار شما شده است.

ترافیک شهرهای بزرگ، مشغله و مسئولیت های کاری، نداشتن زمان کافی و گاهی هم شیوع بیماری های بسیار مسری مانند کرونا خرید و سفارش گل را برای همه دشوار کرده است.

مجموعه آی لیلیوم از سال ۱۳۹۸ پلتفرم عرضه گل و گیاه به‌صورت آنلاین را راه اندازی کرده است. آی لیلیوم تلاش می‌کند با همکاری افراد متخصص و کارشناسان زبده خود بهترین محصولات گل و گیاه را با همکاری صاحبان این صنعت و با بالاترین کیفیت در هر نقطه از شهر به شما تحویل کند.

آی لیلیوم

رضایتمندی شما عزیزان اولین و مهم‌ترین هدف این مجموعه است که این مهم، حاصل کار جمعی همه همکاران فعال در صنعت گل و گیاه کشور است. مجوعه آی لیلیوم با ایجاد امکان فضای معرفی محصولات برای همه تولیدکننده ها و فروشنده‌های فعال و خوش نام در صنعت گل، بزرگ‌ترین بازار آنلاین در زمینه ی فروش گل و گیاه را ایجاد و به شما معرفی می نماییم.

استفاده از اپلیکیشن های مجزا برای خریدار و فروشنده و طراحی سیستم‌های مختص به کاربران Android و iOS و سایت با امکانات ثبت نام و معرفی محصول برای فروشندگان و ایجاد امکان خرید آسان برای همه، مهم‌ترین مزیت مجموعه آی لیلیوم است.

مجموعه آی لیلیوم خرید آسان گل و گیاه از طریق سایت و تنها با ارائه یک شماره همراه برای شرکت‌ها، سازمان ها و ارگان ها را نیز فراهم کرده است.

آی لیلیوم

آی لیلیوم لطافت لحظه‌ها

لذت سفارش گل از سایت و اپلیکیشن و خرید برای عزیزان از بهترین ارائه کنندگان گل و آرامش خیال از پیگیری تیم پشتیبانی تا لحظه رسیدن سفارش شما به مقصد هدف و وظیفه ما است. ما لطافت لحظه را به شما هدیه می دهیم و لحظات خاطره انگیز شما را جاودانه می‌کنیم.

گل فروشی آنلاین مجموعه آی لیلیوم از بدو تأسیس با اهداف والای مدیریت و پرسنل و همکاران تجاری خود، روزبه‌روز پله های ترقی را طی کرده و هم‌اکنون با افتخار بالاترین درصد رضایت از مشتریان را در زمینه گل فروشی آنلاین دارد.

شرکت آی لیلیوم از فروشندگان و فروشگاه‌های مختلف در این زمینه دعوت به همکاری کرده است تا یک بازاریابی جالب و قابل‌توجه را برای فروشندگان گلی که شاید بستری برای فروش گسترده ندارند یا سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب‌و‌کار خود نداشته اند، انجام داده باشد.

مجموعه آی لیلیوم قصد گسترش فعالیت‌های خود را در سراسر کشور داشته و در حال مذاکره با نمایندگان استانی است تا لذت خرید آسان گل در سراسر کشور را به مشتریان هدیه کند.

پس برای یک بار هم که شده در مناسبت های مختلف، از اپلیکیشن ها و سایت آی لیلیوم برای عزیزان خود، سفارش گل آنلاین را انجام بدهید تا مناظره کنید این فرایند چقدر لذت بخش و راحت است، حتی اگر سوالی در این زمینه برایتان پیش آمده است یا به مشکلی برخورد کردید با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

تأکید می‌کنیم رضایت شما مشتریان نخستین و مهم ترین هدف برای مجموعه ما در زمینه فروش گل آنلاین است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا