فناوری

بازی Hitman 3 با انتشار یک تریلر جذاب و دیدنی معرفی شد [تماشا کنید]

top-post

سری بازی‌های Hitman که بازیکن را در نقش یک آدمکش حرفه‌ای به نام مأمور 47 قرار می‌دهند، یکی از محبوب‌ترین عناوین در سبک اکشن و مخفی‌کاری هستند. از سال 2000 که اولین نسخه از Hitman عرضه شد تا به امروز، این سری فراز و نشیب‌های زیادی داشته اما همواره مورد توجه گیمرها بوده است. پس از انتشار 5 شماره اصلی از این مجموعه، سازندگان تصمیم گرفتند تا تغییراتی اساسی در گرافیک و گیم‌پلی بازی ایجاد کرده و به نوعی آن را ریبوت کنند. نتیجه کار نیز عرضه سه‌گانه جدیدی بود که شماره‌های اول و دوم آن در سال 2016 و 2018 عرضه شدند و شماره سوم هم امروز با انتشار یک تریلر رسمی معرفی شد.

توسعه دهنده Hitman 3 یعنی IO Interactive وعده داده که در این عنوان دست گیمرها برای نحوه انجام مأموریت‌ها و رسیدن به هدف بازتر از گذشته خواهد بود و خواهند توانست در 6 لوکیشن مختلف کارهایی را که از آن‌ها خواسته می‌شود به روشی که خودشان دوست دارند، به انجام برسانند. در این بین، جوایزی هم برای بازیکن در نظر گرفته شده که در دورهای بعدی بازی می‌تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد.

IO Interactive برای حفظ یکپارچگی سه‌گانه مدرن Hitman، لوکیشن‌های دو نسخه قبلی را در شماره سوم نیز حفظ کرده و این امکان را فراهم نموده که بازیکنان بتواننند سیوهای خود در Hitman 2 را به Hitman 3 منتقل کرده و آیتم‌هایی را که دست آورده بودند، در بازی جدید مورد استفاده قرار دهند.

Hitman 3 در سال 2021 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا