سرگرمی

عادات روزانه افراد موفق | 6 عادت انسان های موفق در زندگی

عادات روزانه افراد موفق

برای اینکه در زندگی خود موفق شوید و به دستاوردهای بزرگ برسید بهتر است از هر فرصتی به نفع خود استفاده نمایید. به مواردی که در ادامه بیان خواهیم کرد توجه کنید.

به گزارش پامپا به نقل از success.com؛ این عادت‌ها به شما کمک می‌کنند زندگی خوب و پرباری داشته باشید.


  1. دویدن در صبح می‌تواند یک عادت بسیار خوب برای شما باشد.

خود من هر روز صبح اینکار را انجام می‌دهم. دویدن علاوه بر اینکه باعث ازاد شدن هورمون اندورفین در بدن می‌شود و انرژی را تا حد زیادی افزایش می‌دهد می‌تواند زمانی را برای برنامه ریزی و گوش دادن به کتاب‌های صوتی خوب فراهم آورد.

زمان به سرعت در حال سپری شدن است. اگر نتوانید کنترل زمان را به دست گیرید و از آن برای یادگیری استفاده کنید خیلی زود عقب می‌افتید.

کریستینا دولان- بازاریاب


  1. هر روز صبح قبل از اینکه بخواهم به ایمیل‌های خود پاسخ دهم به کوه نزدیک محل زندگی خود می‌روم.

سعی می کنم در این محل به دویدن و عبادت بپردازدم. از خداوند بزرگ می‌خواهم مرا در مسیر درست قرار دهد و به من کمک کند تصمیمات درستی در کسب وکار خود بگیرم.

در مسیر خود به سخنرانی‌های افراد بزرگ گوش می‌دهم تا انرژی مورد نیاز برای کل روز را به دست آورم و انگیزه ای برای ادامه کار داشته باشم. از زمانی که این تمرین را اغاز کرده ام، درآمدم بیشتر شده و احساس خوشحالی بیشتری در طول روز دارم.

الویرا گازمن، مدیر عامل شرکت Elvie G

همچنین بخوانید: عادات روزانه افراد ثروتمند

  1. من سعی می کنم ساعت‌های اولیه روز را به خودم اختصاص دهم.

در این شرایط قادر خواهم بود لیست کارهای خود را تنظیم کنم و برای هر کدام از فعالیت‌های خود اولویتی قائل شوم. اینکارها ممکن است پیاده روی تا محل کار، نوشیدن قهوه یا پاسخ دادن به ایمیل‌های شخصی باشد.

این فعالیت‌ها هر چه که باشد زیاد مهم نیست. با کمک برنامه ریزی که داشته ام می‌توانم زمان کافی برای تمامی فعالیت‌های خود اختصاص دهم.

سندرا کولیر- معاون مدیر در Wrigley Americas


  1. من همیشه سعی می کنم به طور منظم محتوای آنلاین را تماشا کنم.

به عنوان یک رهبر در شرکت New Form این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. من باید بتوانم خود را با عناصر جدید و نوظهور همگام سازم. به عنوان تولید کننده محتوا به روز بودن و ذهنی باز داشتن بسیار مهم است. بهترین روش برای انجام اینکار تماشای تمامی عناصری است که به صورت آنلاین منتشر می شود. من هر روز 10 دقیقه از زمان خود را برای انجام اینکار اختصاص می دهم. بهتر است در روز زمانی را به محتوای خنده دار اختصاص دهید. این موارد می‌تواند انرژی مورد نیاز برای ادامه کار را فراهم آورد.

کاتلین گریس، مدیر خلاق در New Form Digital


  1. از زمانی که سفر کارآفرینی خود را آغاز کردم بوکس تایلندی را تمرین می‌کنم.

این کار به من اجازه می‌دهد تمامی نیروی خود را جمع کنم و بر روی مواردی تمرکز داشته باشم که در این مسیر به من کمک می‌کند. من همچنین به نواختن گیتار و گوش دادن به موسیقی‌های ارامش بخش علاقه مندم.

یک برنامه روزانه منظم می‌تواند به شما کمک کند بر روی کارهای خود تمرکز داشته باشید و از سلامتی روح و جسمتان محافظت نمایید.

Yoav Vilner، مدیر عامل شرکت، Ranky


  1. بهترین عادت روزانه

من این است که هر روز صبح با حس قدردانی نسبت به فرصت دوباره زندگی از خواب بیدار می‌شوم. این احساس بر روی دنیای اطراف من نیز تاثیر می‌گذارد. باید به خاطر داشته باشید که ما تنها یکبار فرصت زندگی داریم و باید از تمامی فرصت‌هایی که پیش پایمان قرار می‌گیرد برای رسیدن به دستاوردهای بزرگ و داشتن یک زندگی خوب استفاده کنیم.

تاتچار اسپرینگ= مدیر عامل GearLaunch


فال موفقیت مجله پامپا

متن موفقیت در کار و زندگی

انشا در مورد موفقیت

سخنان بزرگان در مورد موفقیت

چگونه زندگی خوبی داشته باشیم؟

برای موفقیت چه باید کرد؟


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن