فناوریورزشی

فیلم سینمایی Untact با دوربین گلکسی S20 و رزولوشون 8K فیلمبرداری می‌شود

سامسونگ قصد دارد جاه طلبی‌های بیشتری را در صنعت موبایل به رخ رقبای خودش بکشد. براساس اعلام رسانه‌های کره‌ای، قرار است کار فیلمبرداری از فیلم سینمایی جدید کره‌ای، توسط گوشی‌های هوشمند «گلکسی S20 الترا» و «گلکسی نوت 20 الترا» انجام شود.

گوشی‌های هوشمند پرچمدار سامسونگ قرار است کار فیلم برداری از این فیلم سینمایی عاشقانه به نام «Untact» را با رزولوشن 8K برعهده بگیرند. ظاهرا کل کار ضبط فیلم سینمایی قرار است با گوشی‌های هوشمند انجام شود، به جز برخی صحنه‌های خاص که نیاز به تجهیزات اضافی دارند. سامسونگ نیز این خبر را تایید کرده و در تصویر منتشر شده از خبر مربوطه، بازیگرانی همچون «کیم جو هون» و «کیم گو یون» در کنار کارگردان معروف کره‌ای «کیم جی وون» دیده می‌شود.

در حقیقت سامسونگ قصد دارد با انجام این پروژه جدید، توانمندی‌ گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود را به بازار نشان دهد. همچنین سامسونگ قرار است ماه آینده در سئول، با افتتاح دو سینمای 8K، بخش کوچکی از فیلم‌های ضبط شده با کیفیت بالای 8K را روی تلویزیون QLED 8K خود در این دو سینما به نمایش بگذارد. البته این ویدیوها در نهایت از طریق یوتیوب نیز در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

سامسونگ معتقد است که این پروژه جدید و افتتاح دو سینمای 8K‌ در سئول می‌تواند نقطه عطفی برای ارتقا فناوری 8K و کسترش این اکوسیستم در بین مصرف کنندگان باشد. کره‌ای‌ها همواره سعی می‌کنند حرف تازه‌ای برای کاربران خود در بازار داشته باشند.

خصوصا در بخش فناوری نمایشگرها مختلف تاکنون توانسته در برخی حوزه‌ها نام خود را مطرح کند. چندی پیش نیز گفته شد که سامسونگ بزرگترین نمایشگر LED دنیای ورزش را در استادیوم «SoFi» نصب کرد و توانست در حوزه فناوری نمایشگر LED، اقتدار خود را در قلب استادیوم «SoFi» به نمایش بگذارد.

باید ببینیم پروژه فیلم برداری با گوشی‌‌های هوشمند سامسونگ به چه صورت پیش خواهد رفت و کاربران به محصول نهایی چه واکنشی نشان خواهند داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا