دنیای خبر

واکنش منفی ماهسون به خبر حضورش در یک سریال ایرانی

انتشار خبر حضور ماهسون قرمزی گل در یک سریال ایرانی انتقاد این خواننده مشهور و محبوب ترکیه ای را به دنبال داشت.

مدتی است اخباری در فضای مجازی و رسانه های ایران پخش شده مبنی بر نقش آفرینی ماهسون قرمزی گل در سریالی ایرانی به نام پدرخوانده که شادی طرفداران ایرانی این خواننده ی ترک را به دنبال داشته است.

به گفته ی هادی انباردار، مدیر تولید و مجری طرح این پروژه، برای حضور ماهسون قرمزی گل خواننده، بازیگر و کارگردان کردتبار ترکیه مذاکراتی انجام شده و انتظار می‌ رود وی به عنوان بازیگر در این سریال حضور یابد.

ماهسون خواننده ترک سریال ایرانی

انتشار این اخبار اما با واکنش منفی خواننده ی مطرح ترکیه رو به رو شد.

ماهسون قرمزی گل با انتشار متنی در صفحه ی اینستاگرام خود گلایه ی خود را نسبت به رسانه ای شدن خبر حضورش در این سریال ابراز کرد چرا که از قرار معلوم همه چیز فعلاً در حد یک پیشنهاد بوده و توافق نهایی به بعد از پذیرش فیلمنامه و شرایط موکول شده بود.

او در  اینباره نوشت: «فقط یک سناریو به دست من رسیده و تنها یک پیشنهاد است. اگر دوستش داشته باشم و درباره ی شرایط به توافق برسیم در این سریال بازی خواهم کرد. البته که رسانه ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیر حرفه ای بود.»

واکنش ها به خبر حضور خواننده ی مشهور ترک در این سریال ایرانی اما به اینجا ختم نشد و سعید رجبی فروتن، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی هم در مطلبی کوتاه اشاره کرد که تقاضایی برای ساخت چنین سریالی به دست آن ها نرسیده است.

رسانه ای شدن خبر حضور قطعی نشده ی بازیگران خارجی و حتی در مواردی ادعای دروغین در این مورد صرفاً جهت حاشیه سازی و کمک به دیده شدن کار، شاید در سینمای ایران امری عادی باشد اما از قرار معلوم فعالیت در یک فضای حرفه ای که قواعد خاص خود را دارد ماهسون قرمزی گل را به واکنش به چنین اتفاقی واداشته است.

سریال پدرخوانده به کارگردانی رحیم طوفان و با تهیه کنندگی مرتضی شایسته قرار است در ۲ فصل ۱۸ قسمتی برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده شود.

به گفته ی هادی انباردار، مدیر تولید و مجری طرح این پروژه، بخش‌ هایی از سریال در ترکیه فیلمبرداری می شود و بازیگران ایرانی و ترکی در آن حضور خواهند داشت.

این سریال که بر اساس فیلمنامه ای از مجید برزگر و لیلا نیک ذات تولید خواهد شد، ملودرامی اجتماعی است که داستان آن از ابتدای انقلاب آغاز می شود و تا زمان حال ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا