فناوری

تا 20 آذر بازی +Cave Story را به رایگان از اپیک گیمز دریافت کنید

Cave Story را می‌توان شناخته‌شده‌ترین بازی مستقل تاریخ نامید! این بازی برای اولین بار در سال 2004 و تنها توسط یک نفر، آن هم در طول 5 سال، ساخته شد و در پس از موفقیت چشمگیری که به دست آورد، در سال 2011 یک نسخه بازسازی شده از آن تحت عنوان +Cave Story تولید و روانه بازار شد. اما، خبر خوش اینکه بازی +Cave Story از امروز در فروشگاه اپیک گیمز استور رایگان شده و تا 20 آذر می‌توانید این بازی را بدون هیچ هزینه‌ای به اکانت خود اضافه کنید.

همان‌طور که گفتیم +Cave Story نسخه بازسازی شده از عنوان اصلی است و انصافاً این بازسازی هم به بهترین نحو انجام شده است؛ بازی به طور کامل از نو کدنویسی شده، حالت‌های جدیدی به آن اضافه شده، کیفیت موسیقی بهبود پیدا کرد و همچنین تم‌های گرافیکی مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده که در هر لحظه می‌توان بین آن‌ها سوییچ کرد. در این نسخه جدید همچنین یک مرحله کاملاً جدید اضافه شده و البته حالا می‌توان بازی را به صورت همکاری دو نفره هم تجربه کرد.

+Cave Story

+Cave Story هم از جانب منتقدین و هم از جانب گیمرها با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و همه از شیوه بازسازی عنوان کلاسیک این بازی رضایت کامل داشته‌اند.

اگر شما هم از بازی‌های پلتفرمر ماجرایی دو بعدی که در آن باید کل مرحله را برای یافتن آیتم‌های ارزشمند جستجو کنید، لذت می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم تا فرصت باقی است بازی +Cave Story را حجم آن تنها 200 مگابایت است از اپیک گیمز استور دانلود کرده و این عنوان مستقل فوق العاده جذاب را تجربه کنید. همچنین بد نیست بدانید که ایپک گیمز برای هفته آینده هم برنامه خوبی تدارک دیده و قرار است دو بازی Pillars of Eternity Definitive Edition و Tyranny را رایگان در اختیار کاربرانش بگذارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا