سلامتی

بهترین برنامه ها و بازی های اپ استور اپل در سال 2020 معرفی شدند

طبق سنت همه ساله، اپل امسال هم با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بهترین بازی‌ها و برنامه‌های عرضه شده در اپ استور را معرفی کرد. از دید این برنامه‌ها بهترین عناوینی بودند که در سال 2020 برای آیفون، آیپد، اپل واچ، آپل تی وی و رایانه‌های مک منتشر شده‌اند و البته یک لیست کاملاً سنتی هم از محبوب‌ترین اپ‌های سال 2020 ارائه شده است. در ادامه با پامپا همراه باشید.

بهترین برنامه‌های اپ استور در سال 2020

امسال Wakeout به عنوان بهترین برنامه آیفون انتخاب شده است. این برنامه که توسط یک برنامه‌نویس مستقل به نام Andres Canella طراحی شده، مجموعه‌ای از تمرین‌ها و حرکات ورزشی را شامل می‌شود که کاربران می‌توانند به راحتی آن‌ها را در خانه یا محل کار خود انجام داده و به این ترتیب به حفظ سلامت خود کمک کنند.

Wakeout
Wakeout

برای آیپد هم برنامه ZOOM توانسته عنوان بهترین اپلیکیشن سال را به خود اختصاص دهد. این برنامه هم به نوعی با دوران قرنطینه خانگی ارتباط دارد و امکان برقراری تماس تصویری گروهی برای دانش آموزان به بهترین شکل ممکن فراهم می‌کند. ZOOM همچنین به عنوان پردانلودترین برنامه رایگان اپ استور در سال 2020 هم معرفی شده است.

ZOOM
ZOOM

برنامه Fantastical بهترین برنامه برای رایانه‌های مک در سال 2020 بوده است. این اپ که توسط Flexibits توسعه داده شده، جایگزینی برای برنامه تقویم مک بوده و گزینه‌های بسیار بیشتر و بهتری را برای مدیریت کارها و قرارهای ملاقات ارائه می‌کند. همچنین قابلیت همگام‌سازی در پلتفرم‌های مختلف باعث می‌شود تا از این برنامه در هر دستگاهی که در اختیار دارید بتوانید استفاده کنید.

Fantastical
Fantastical

در انتها دو برنامه +Disney و Endel نیز به ترتیب به عنوان برترین اپلیکیشن اپل تی وی و اپل واچ انتخاب شده‌اند.

+Disney و Endel
+Disney و Endel

بهترین بازی‌های اپ استور در سال 2020

بازی‌ها جذاب‌ترین بخش از هر اپ استوری را تشکیل می‌دهند و در مورد اپ استور اپل هم این موضوع کاملاً صادق است. امسال اپل بازی جهان باز و فوق العاده گرافیکی Genshin Impact را به عنوان بهترین بازی آیفون انتخاب کرده است.

Genshin Impact
Genshin Impact

Legends of Runeterra هم توانسته عنوان بهترین بازی سال آیپد را از آن خود کند. بد نیست بدانید که Legends of Runeterra به عنوان بهترین بازی گوگل پلی هم انتخاب شده است.

Legends of Runeterra
Legends of Runeterra

Disco Elysium که یک بازی نقش آفرینی اعتیادآور است بهترین بازی سال برای رایانه‌های مک شناخته شده و Dandara Trials of Fear هم در سیستم عامل اپل تی وی این عنوان را کسب کرده است. Dandara Trials of Fear توسط استودیوی برزیلی Long Hat House توسعه داده شده و با وجود گرافیک دو بعدی و ساده‌ای که دارد، در سرگرم کردن مخاطب بسیاری موفق عمل می‌کند.

Disco Elysium
Disco Elysium

یکی دیگر از شاخه‌های انتخاب برترین بازی سال، برترین بازی پلتفرم اشتراکی اپل آرکید است که امسال این عنوان به Sneaky Sasquatch رسیده است.

Sneaky Sasquatch
Sneaky Sasquatch

جریان‌سازترین اپ‌های سال 2020

اپل در کنار معرفی بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اپ استور، به چند بازی مهم دیگر هم اشاره کرده که امسال عرضه شده و توانسته‌اند مورد توجه زیادی قرار بگیرند. این بازی‌ها عبارتند از: Pokémon GO، Caribu، Explain Everything Whiteboard، Shine و ShareTheMeal.

Explain Everything Whiteboard
Explain Everything Whiteboard

علاوه بر همه این‌ها، اگر این روزها به اپ استور سری بزنید، دو تب جدید با عنوان بهترین اپ‌ها و بازی‌های 2020 را مشاهده خواهید کرد که در آن‌ها برنامه‌های ZOOM، TikTok، Among Us و بازی Call of Duty: Mobile در جایگاه بالایی قرار گرفته‌اند.

نظر شما در مورد انتخاب‌های اپل چیست؟ آیا شما هم همین بازی‌ها و برنامه‌ها را انتخاب می‌کنید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا