دنیای خبر

مزایا و معایب خرید لایک ایرانی از سایت بای فالوور همراه با کد تخفیف 50%

تایید شدن حس خوبی دارد. چه زمانی که این اتفاق در دنیای فیزیکی رخ می‌دهد چه زمانی که در دنیای مجازی اتفاق می‌افتد. لایک در فضای اینستاگرام به این معنی است که محتوای شما تا چه اندازه دوست داشتنی است. هنگامی که لایک بیشتری دریافت کنید احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و با خاطری آسوده‌تر کار خود را ادامه خواهید داد. روش‌های متفاوتی برای دریافت لایک در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که اکثر آن‌ها حول محور تولید محتوا که چرخه‌ای طولانی و وقت‌گیر است می‌چرخد. اما در این نوشته یک راه میانبر که خرید لایک ایرانی است را به شما معرفی خواهیم کرد. پس تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

لایک چیست و چرا مهم است؟

در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی لایک به شکل آیکن قلبی‌شکل در انتهای پست‌ها قرار می‌گیرد. کاربرانی که پست را مشاهده می‌کنند، می‌توانند با لایک کردن آن نشان دهند که از محتوای آن پست خوششان آمده و رضایت داشته اند. لایک یکی از مهم‌ترین مولفه‌های تشخیص میزان محبوبیت پیج توسط خود اینستاگرام است. برای مثال اگر شما 10 هزار فالوور داشته باشید، در ابتدای انتشار پست، اینستاگرام پست شما را به 10 درصد از فالوورهای شما نشان می‌دهد. اگر تعداد لایک‌های شما از این 10 درصد که 1000 نفر خواهد شد، به یک حد و اندازه‌ی مشخصی نباشد، اینستاگرام پست شما را به 9000 نفر باقی مانده نمایش نخواهد داد.

همین نکته‌ی کوچک نشان‌دهنده‌ی اهمیت زیاد لایک در اینستاگرام است. از سویی دیگر کاربران برای سنجش محبوبیت شما به تعداد لایک‌های شما توجه خواهند کرد. تعداد بالای لایک نشان‌دهنده‌ی این است که پست تولید شده توسط شما کیفیت بالایی دارد. لذا این ارزش را دارد تا چند ثانیه‌ای را برای خواندن آن صرف کنیم.

از آنجایی که اینستاگرام مانند یک اقیانوس بی‌پایان از پست‌ها و استوری‌هاست به همین دلیل باید نهایت تلاش خود را بکنید تا در همین چند ثانیه‌ی کوتاه نظر مخاطبین را به سوی خود جلب کنید.

چرا بهتر است از تکنیک خرید لایک ایرانی استفاده کنیم؟

اگر در زمینه اینستاگرام نوپا هستید و به تازگی وارد این عرصه شده‌اید می‌دانید که به دست آوردن اولین لایک‌ها چقدر کار سختی است. از سویی دیگر میزان اعتماد مردم به پیج شما ارتباط مستقیمی با تعداد لایک‌ها و فالوورهای شما خواهد داشت. محتوای شما باید به نحو شگفت‌انگیزی جالب توجه باشد تا به اصطلاح به آن پست لایک خور گفته شود.

به همین دلیل به تازه‌کاران پیشنهاد می‌شود تا با خرید لایک ایرانی کار خود را در ابتدای راه سهل‌تر و ساده‌تر کنند. شما با خرید لایک در واقع اعتبار می‌خرید.

همچنین اگر در میانه‌ی راه هستید و تعداد زیادی فالوور دارید و یا این که اقدام به خرید فالوور نموده‌اید بهتر است تعادل و تناسب را حفظ کرده و تعداد لایک‌های خود را هم به همان میزان افزایش دهید. در غیر این صورت کاربران باهوش متوجه این تناقض در صفحه شما خواهند شد و احتمالاَ دیگر شما را دنبال نکنند.

چرا باید لایک ایرانی خرید؟

لایک‌ها به دو دسته‌ی لایک ایرانی و خارجی تقسیم می‌شوند خرید لایک ایرانی سبب افزایش ویو اینستاگرام شما میشود. که باید طبق نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر حوزه‌ی فعالیت شما فقط به داخل ایران محدود می‌شود، پیشنهاد می‌شود که از خرید لایک ایرانی استفاده کنید. به این خاطر که با این حرکت اینستاگرام متوجه خواهد شد که پست شما برای کاربران ایرانی جالب توجه است لذا محتوای شما را بیشتر و بهتر در فضای اینستاگرام فارسی نمایش خواهد داد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی پست شما به افراد خارج از ایران نمایش داده شود، هیچ سود و فایده‌ای نصیب شما نخواهد شد.

اما تنها نکته‌ی منفی که برای لایک ایرانی می‌توان در نظر گرفت این است که نسبت به سایر انواع لایک‌ها کمی گران‌تر است که این هم به خاطر ماهیت آن است.

کد نخفیف : off2020

نکته‌ی پایانی

خرید لایک کار نسبتاَ ساده‌ای است. کافی است که به سایت‌های خرید لایک ایرانی مانند بای فالوور سری بزنید و با پلن‌های مختلف آن آشنا شوید. خرید لایک قیمت زیادی ندارد اما می‌تواند موفقیت پیج شما را تضمین کند. همچنین حین خرید نکات امنیتی مانند ندادن پسورد پیج به افراد سودجو را رعایت کنید. بنابراین ضروری است که حتما خرید خود را از سایت‌های مطمئن انجام دهید تا متضرر نشوید. اصولاَ اضافه شدن لایک کمتر از 24 ساعت طول خواهد کشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا