سلامتی

خرید فالوور واقعی اینستاگرام همراه با کد تخفیف سی درصدی

هنگامی که در سال 2007 میلادی اولین نسخه سیستم‌عامل اندروید به جهان معرفی شد چه کسی فکر می‌کرد که این دستگاه‌های کوچک و ساده بتوانند شیوه‌ی زندگی ما را به طور کلی متحول کنند؟ ارتباطات، مراسم‌ها، داد‌و‌ستد‌ها و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید در حال رخ دادن در این بستر است. اینستاگرام، بزرگترین شبکه‌ی اجتماعی جهان که میلیون‌ها خط ارتباطی را برقرار کرده است به عنوان سردمدار، یکه‌تازی می‌کند و با شیوع ویروس کرونا این یکه‌تازی قوی‌تر هم شد. به طوری که درصد زیادی از مشاغل نسخه‌ی مجازی خود را روی این شبکه‌ی اجتماعی انتقال داده و این روزها همه به دنبال جذب یا خرید فالوور واقعی اینستاگرام هستند تا بتوانند پول بیشتری دربیاورند.

به همین دلیل ضروری به نظر می‌رسد که بتوانیم راه و روش‌های ورود به این حوزه، فعالیت، تولید محتوا و جذب مخاطب را یاد بگیریم. در این نوشته قصد داریم تا قدم اول و چهارم یعنی روش ورود به اینستاگرام  و جذب مخاطب را به شما توضیح دهیم.

چرا خرید فالوور؟

افراد می‌توانند به دو روش فالوور جذب کنند. اولین روش جذب فالوور به صورت طبیعی است. در این نوع، شاه‌کلید شما تولید محتواست. بایستی خلاقیت یا بودجه لازم برای استخدام افراد مختلف یا تولید محتوا توسط خودتان را داشته باشید. محتوا بهتر است به صورت ویدئو یا عکس باشد به همراه متن. در این روش مخاطبینی جذب می‌کنید که با میل خودشان شما را فالو کرده اند و به احتمال زیاد از محصولات یا خدمات شما استفاده خواهند کرد و یا این که پست‌های شما را برای دوستان خود خواهند فرستاد. اما بزرگترین عیب این روش این است که زمان زیادی طول می‌کشد تا بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید. همچنین بودجه‌ی زیادی نیاز خواهید داشت.

اما راه دیگر که همان خرید فالوور است که می‌تواند به روش‌های مختلفی مانند خرید فالوور واقعی اینستاگرام  انجام شود، روشی سریع و ثابت شده برای جذب فالوور در ابتدای راه است. به طور کلی باید در نظر داشته باشید که از آنجایی که در ابتدای راه هستید و تعداد فالوورهای کمی دارید، حتی اگر محتوای قابل توجهی هم منتشر کنید، باز هم توسط افراد مختلف جدی گرفته نمی‌شوید. اما اگر بتوانید با خرید فالوور قدم‌های ابتدایی را محکم‌تر بردارید، احتمالاَ راه ساده‌تری در پیش خواهید داشت.

چرا خرید فالوور واقعی اینستاگرام؟

احتمالاَ تا به این‌جای کار این فکر به ذهنتان خطور کرده باشد که چرا مدام می‌گوییم که خرید فالوور واقعی. مگر فالوور غیرواقعی هم وجود دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که بله. فالوورها انواع مختلفی دارند. فالوور فیک، فالوور خارجی و …. . منظور از فالوور واقعی همان فالوورهای ایرانی هستند. اما چرا باید فالوور ایرانی خرید؟

به احتمال زیاد محصولاتی که به فروش می‌رسانید یا خدمتی که عرضه می‌کنید محدود به داخل ایران هستند. بنابراین لازم است که کاربران ایرانی بتوانند هر چه بیشتر شما را بینند. با این که فالوورهای ایرانی و واقعی گران‌تر از فالوورهای خارجی هستند با این حال پیشنهاد ما این است که کمی هزینه کرده و فالوور ایرانی بخرید. برای این حرف دلیل هم داریم!

اینستاگرام از الگوریتم‌های پیچیده‌ای برای پیشنهادات فالوو به کاربرانش استفاده می‌کند. اگر فالوورهای شما ایرانی باشند، اینستاگرام متوجه این موضوع خواهد شد که محتویات پیج شما برای افراد ایرانی جالب و کاربردی است لذا پیج شما را به ایرانی‌ها نشان خواهد داد.

از سویی دیگر فالوورهای فیک فقط یک عدد هستند که به تعداد فالوورهای شما اضافه می‌شود و هیچ تاثیری روی کسب درآمد شما نخواهند داشت. این در حالی است که با خرید فالوور واقعی اینستاگرام می‌توانید محصولات خود را به این افراد بفروشید. به این دلیل که آن‌ها کاربران واقعی هستند.

 کد تخفیف : new

از کجا می‌توان فالوور واقعی خرید؟

اگر قصد خرید فالوور واقعی اینستاگرام دارید، بهتر است پیش از هر کاری، اقدام به جست‌و‌جو میان سایت‌های فروشنده کنید تا با چند‌ و‌ چون ماجرا بیشتر آشنا شوید. اگر از دوستانتان کسی اقدام به خرید کرده بود، تجربیات او در این رابطه را بپرسید. در هر صورت همانطور که در ابتدای مقاله قول آن را داده بودم، سایت بای فالوور را به عنوان مرجع اصلی و معتبر خرید فالوور، لایک، کامنت و … به شما معرفی خواهم کرد. به این خاطر که تجربه به من و بسیاری از دوستانم ثابت کرده که خرید از بای فالوور یک خرید کاملاَ تضمین شده است.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
پامپا مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا