دنیای خبر

کلاس خصوصی آیلتس در موسسه زبان کوییک

به دنبال معلم خصوصی برای آمادگی آزمون آیلتس هستید؟ آیا تهران زندگی نمی کنید؟ کلاس خصوصی آیلتس موسسه کوییک که منطبق با برترین متدهای روز دنیا است که می تواند بهترین انتخاب باشد!

خبر خوب اینکه، تمام کلاس های خصوصی آیلتس در موسسه کوییک به صورت آنلاین نیز برگزار می شوند. با تشکر از اینترنت که دیگر نیازی به جابه جایی ندارید و بدون نیاز به اینکه بخواهید به صورت حضوری در محل آموزشگاه حضور داشته باشید، می توانید از برترین مدرسان با آخرین منابع و متدهای روز دنیا برای آزمون آیلتس آماده شوید. در خانه بنشینید و به عنوان مثال با اسکایپ برای آیلتس آمده شوید.

از طرفی یافتن معلم خصوصی هرگزکار آسانی نبوده است، به لطف موسسه کوییک که بهترین اساتید زبان را دور هم آورده است، دسترسی به بهترین مدرسان راحت شده است. معلم انگلیسی رویایی شما در موسسه کوییک است.

آیا به کلاس خصوصی آیلتس نیاز دارید؟

مدرسان یک منبع خارق العاده برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. به طوری که کلاس خصوصی فقط برای افرادی نیست که در یادگیری زبان انگلیسی مشکل دارند. بلکه هر فردی می تواند از داشتن یک معلم خصوصی خوب بهره مند شود.

در موسسه کوییک مدرسان خوب، مکمل متد آموزشی شده اند که باعث شده است که پربازده شدن دوره های زبان موسسه شده اند. این بدان معنی است که مدرسان خوب، متدهای آموزشی را تکمیل کرده اند. چرا که تنها اتکا به معلم خصوصی نمی تواند عامل موفقیت شما در آزمون آیلتس شود.

از طرفی باید انگیزه شما بین جلسات تدریس خصوصی حفظ شود. بنابراین، ما از متدی کمک گرفته ایم که هم موثر و هم سرگرم کننده باشد. به عنوان مثال، استفاده از ویدئوهای معتبر انگلیسی به عنوان تمرین بین جلسات کلاس های خصوصی مانند تریلر فیلم، ویدیو موزیک ها، سخنرانی های الهام بخش و موارد دیگر می تواند اشتیاق و انگیزه شما را بالا ببرد.

می توانید در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کنید اگر …

 • در انجام تکالیف به کمک نیاز دارید.
 • در یادگیری انگلیسی مشکل دارید.
 • سوالات گرامری داشته باشید.
 • می خواهید تلفظ خود را بهبود دهید.
 • می خواهید سریع تر یا چالش برانگیز برای آزمون آیلتس آمده شوید.
 • می خواهید با فردی مسلط به زبان انگلیسی، مکالمه داشته باشید.

همیشه وجود استاد، خواه در یک کلاس عمومی یا خصوصی آیلتس، می تواند به شما در یادگیری بهتر و سریعتر کمک کند.

به عبارت دیگر، اگر در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس هستید، شرکت در کلاس خصوصی حتماًکمک کننده باشد!

نیازسنجی قبل از ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس در موسسه کوییک

قبل از اینکه در کلاس خود حاضر شوید، باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید. موسسه کوییک درصدد برطرف کردن نیاز شما برای هرچه سریعتر رسیدن شما به هدفتان است.

موسسه کوییک قبل از برگزاری کلاس خصوصی به دنبال کشف نیازهای شما برای شرکت در کلاس خصوصی است. اینکه شما به چه دلیل در کلاس خصوصی زبان شرکت می کنید؟ اهداف شما چه هستند؟ دانستن آنچه که شما به دنبال آن هستید می تواند به ما کمک کند تا بهترین کلاس خصوصی آیلتس را بتوانید تجربه کنید.

ما هنگام برگزاری کلاس خصوصی، این اطلاعات را بررسی کنید:

 • معلم خصوصی شما مسلط به کدام لهجه انگلیسی است؟ اگر برای آیلتس در کلاس خصوصی می خواهید حاضر شوید، احتمالاً می خواهید یک معلم خصوصی با لهجه بریتیش داشته باشید نه آمریکایی، نه استرالیایی.
 • جنسیت معلم خصوصی شما چیست؟ شاید احساس راحتی بیشتری داشته باشید که با مدرسی از یک جنس خاص (زن / مرد) کلاس را برگزار کنید.
 • کلاس خصوصی چقدر هزینه دارد؟ بودجه خود را برای یک معلم خصوصی یا میزان هزینه ای که می خواهید صرف کنید را باید مشخص کنید.
 • استاد شما چقدر تجربه دارد؟ اینکه چند سال در زمینه تدریس کلاس خصوصی آیلتس فعالیت داشته است. همچنین چه مدارک دانشگاهی و بین المللی برای تدریس زبان انگلیسی دارد.
 • میزان رضایت زبان آموزان از استاد مورد نظر چقدر است؟ همیشه بنا به بازخوردی که از زبان آموزان گرفته می شود، بهترین استاد برای شما انتخاب شود.
 • آیا کلاس خصوصی به صورت تضمینی برگزار می شود؟ بله. به این معنا که اگر نمره آیلتس شما کمتر از 6.5 شد، موسسه کوییک برای شما جلسات خصوصی برگزار می کند تا زمانی که نمره ای بالاتر از 6.5 بتوانید کسب کنید.

موسسات مختلفی هستند که خدمات کلاس خصوصی آیلتس را برگزار می کنند. اما حتما یک بار کلاس های موسسه کوییک را امتحان کنید تا به تفاوت بارز آن با سایر کلاس های خصوصی پی ببرید. مطمئن هستم که تجربه ای فراموش نشدنی خواهید داشت.

ویژگی های متمایز کلاس خصوصی آیلتس در موسسه کوییک

اساتید آیلتس موسسه کوییک

معلمان موسسه کوییک مدرک بین المللی که نشان دهنده مهارت آن ها در تدریس هست را دارند.

البته ما هیچگاه صلاحیت را فدای مدرک نکرده ایم و همیشه زبده ترین و برگزیده ترین اساتید را انتخاب کرده ایم. ممکن است مدرسی تجربه و مهارت بالایی در برگزاری کلاس خصوصی آیلتس داشته باشد اما مدارک لازم را نداشته باشد.

حتما قبل از ثبت نام دوره خصوصی با سایر زبان آموزان موسسه کوییک صحبت کنید تا به درستی این ادعاها پی ببرید. ما آنقدر به موفقیت کلاس های خود ایمان داریم که هیچ چیز را برای شما پوشیده نمی گذاریم.

شرکت در کلاس خصوصی آیلتس در خارج از تهران

اگر در شهرهای دور از تهران زندگی می کنید و یا حتی در تهران هستید و فرصت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارید، می توانید به صورت آنلاین دوره های مربوط به آیلتس را بگذرانید.

دیگر نیازی نیست که به محل موسسه مراجعه کنید و هزینه اضافی برای جا به جایی خود بپردازید.

محتوای آموزشی کلاس خصوصی آیلتس

متد آموزشی و منابعی که برای آیلتس انتخاب می شوند، مطابق با برترین دانشگاه های انگلیس و استرالیا هستند. در این صورت می توانید در کمترین زمان ممکنه، بیشترین بازده را داشته باشید. چرا که بسیاری از منابع بررسی و امتحان شده اند و بهترین ها برای آموزش انتخاب می شوند.

پرداخت هزینه ای منطقی برای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس 

یادگیری زبان انگلیسی به صورت خصوصی می تواند کمی هزینه بر باشد. اما به دلیل اینکه شما را سریعتر به هدفتان می رساند، می توان گفت که هزینه ای منطقی دارد. اگر هفته ای یک یا دو بار کلاس درکنار تمرینات کافی داشته باشید، می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

جمع بندی 

ما در موسسه کوییک به دنبال مطمئن ترین و کوتاه ترین راه برای رساندن شما به نمره بالاتر از 6.5 در آزمون آیلتس هستیم. منابع و متدهای برتر دنیا را امتحان کرده ایم و بهترین های آن را انتخاب کرده ایم. پس اگر می خواهید به صورت تضمینی و سریع به نمره مورد نظر خود در آیلتس برسید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و از سایر شرایط کلاس خصوصی آیلتس اطلاع کسب کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
پامپا مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا