ورزشی

سفر به شهر آنتالیا – چطور در سفر به شهر آنتالیا ترکیه حسابی خوش بگذرانیم؟!

در سفر به آنتالیا گزینه های بیاری برای خوش گذرانی وجود دارد. آنتالیا یکی از شهرهای زیبا و خاص کشور ترکیه است که طرفداران بسیار زیادی داشته و در طول سال گردشگران از سراسر دنیا به این شهر زیبا و خاص سفر کرده و از آن بازدید می کنند.

شما می توانید در شهر آنتالیا به فعالیت های مختلفی مشغول شوید و کارهای گوناگونی انجام دهید. در این مطلب قصد داریم تا شما را با این فعالیت ها آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا بیان کنیم که در آنتالیا چه کارهایی می توان انجام داد.

برای رزرو آنلاین تور آنتالیا پامپا با پرواز ترکیش روی تصویر زیر کلیک کنید.

رزرو آنلاین تور آنتالیاانجام فعالیت های مختلف در هتل های خاص و جذاب

یکی از کارهایی که در آنتالیا می توانید انجام دهید، اقامت کردن در یک هتل مجلل خاص و جذاب است. هتل های درجه یک آنتالیا به قدری دارای بخش های مختلف هستند که شما می توانید زمان بسیار زیادی را به فعالیت های مختلف در داخل محوطه این هتل ها مشغول شوید.

به عنوان مثال می توانید به سراغ هتل های مجللی بروید که دارای ساحل اختصاصی هستند و یا از تفریحات و فعالیت های گوناگون داخل هتل استفاده کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر قصد دارید تا در یک هتل مجلل در شهر آنتالیا اقامت داشته باشید، لازم است تا مبلغ بسیار زیادی را به عنوان هزینه رزرو هتل پرداخت کنید که این مسئله می تواند باعث افزایش هزینه های شما برای سفر به این شهر خاص شود.

هتل-تایتانیک-بیچ-لارا- titanic beach laraگشت و گذار در شهر در سفر به شهر آنتالیا

یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که در شهر آنتالیا نیز شما می توانید به فعالیت های مختلفی مشغول شوید. در واقع این شهر مملو از بخش هایی است می توانید از آن ها بازدید کنید.

شما می توانید به سراغ موزه های شهر آنتالیا رفته و از این موزه ها دیدن کنید و یا اگر دوست دارید تا لحظات لذت بخشی را در شهر آنتالیا تجربه کنید، به شما پیشنهاد می دهیم تا به سراغ کافه های این شهر گرفته و مشغول به میل کردن خوراک های خوشمزه و نوشیدنی های گوناگون شوید.

رستوران گردی در آنتالیا

یکی دیگر از کارهایی که می توان در آنتالیا انجام داد، رستوران گردی است. اگر عاشق غذاهای ترک و یا مدیترانه ای هستید، می توانید به صورت رستوران های درجه یک و فوق العاده لوکس آنتالیا رفته در این رستوران ها غذاهای مختلفی را میل کنید.

رستوران های آنتالیا تنوع بسیار زیادی دارند و شما می توانید با توجه به بودجه خود به سراغ هر یک از این رستوران ها بروید. نکته مهم این است که تفاوتی ندارد که دوست دارید تا چقدر هزینه برای خورد و خوراک خود پرداخت کنید، شما اگر قصد دارید تا یک غذای دریایی بخورید هم رستوران های ارزان قیمت در شهر آنتالیا وجود دارد و همین رستوران های درجه یک و گران قیمت در شهر موجود است.

خرید کردن در سفر به شهر آنتالیا

یکی دیگر از فعالیت هایی که می توانید در شهر آنتالیا انجام دهید، خرید کردن است. در واقع شما این امکان را خواهید داشت تا هر زمان که علاقه مند بودید به سراغ مراکز خرید و بازارهای محلی شهر آنتالیا رفته و اقدام به خرید محصولات مختلف کنید.

امروزه در آنتالیا شاهد بازارهای محلی و مراکز خرید بزرگی هستیم که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محصولات مورد نظر خود را از بهترین برندهای دنیا خریداری کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که حتماً از مال های بزرگ این شهر دیدن کنید، چرا که برترین برندهای دنیا در این مال ها شعبه داشته و شما می توانید محصولات خود را از شعبات برندهای مشهور و معتبر خریداری کنید.

خرید کردن در سفر به شهر آنتالیابازدید از سواحل آنتالیا

فعالیت دیگری که می توان در آنتالیا انجام داد، بازدید از سواحل این شهر است. در واقع از آنجایی که آنتالیا یک شهر ساحلی است، شما می توانید سواحل شنی بسیار زیادی را در این شهر مشاهده کنید. یکی از محبوب ترین تفریحاتی که گردشگران در شهر آنتالیا انجام می دهند، رفتن به سواحل، آفتاب گرفتن و یا ریلکس کردن در این مناطق است.

انجام ورزش های مختلف در سفر به شهر آنتالیا

یکی از موضوعاتی که باید بدانید این است که شما می توانید در شهر آنتالیا ورزش های مختلفی را تجربه کنید. به عنوان مثال اگر عاشق ورزش گلف هستید، پیشنهاد ما این است که به سراغ منطقه بلک رفته و در این منطقه به ورزش گلف مشغول شوید. اگر عاشق فوتبال بازی کردن هستید، باز هم می توانید به سراغ زمین های فوتبالی بروید که در شهر آنتالیا ساخته شده است.

انجام تفریحات آبی

یکی دیگر از مهم ترین کارهایی که شما می توانید در آنتالیا انجام دهید، مشغول شدن به انواع تفریحات آبی است. در واقع شما می توانید در سواحل شهر آنتالیا فعالیت های مختلفی نظیر شنا، قایق سواری، جت اسکی، غواصی و… را تجربه کنید.

برخی از وسایلی که در سواحل آنتالیا وجود دارد در دنیا جز خاص ترین ها به حساب می آیند و تنها چند نمونه از آن در سراسر جهان وجود دارد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا حتما تفریحات آبی در آنتالیا را نیز تجربه کنید.

هتل استارلایت آنتالیا Starlight Resort Hotel in Side, Antalyaبازدید از جاذبه های تاریخی در سفر به شهر آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای تاریخی ترکیه نیز به حساب می آید و شما می توانید چه در داخل شهر و چه در مناطق حاشیه اطراف این شهر، جاذبه ها و آثار تاریخی مختلفی را مشاهده کنید. برای دوست داران تاریخ آنتالیا به عنوان یکی از شهرهای جذاب ترکیه به حساب می آید که می توان در آن جاذبه های تاریخی گوناگونی را مشاهده کرد.

بازدید از جاذبه های طبیعی

علاوه بر جاذبه های تاریخی و تفریحی، در آنتالیا شاهد جاذبه های طبیعی بسیار زیادی نیز هستیم. دوست داران طبیعت می توانند به سراغ هر یک از این جاذبه ها رفته و مدت زمان طولانی را برای بازدید از آن ها اختصاص دهند.

به عنوان مثال یکی از زیباترین و خاص ترین جاذبه های این شهر کوه های توروس و طبیعت اطراف این رشته کوه است. پیشنهاد ما این است که حتما بازدید از این رشته کوه و طبیعت شهر آنتالیا را حتما در برنامه خود قرار دهید.

معاشرت با مردم در سفر به شهر آنتالیا

یکی از موضوعات مهمی که باید بدانید این است که مردم آنتالیا بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و به همین دلیل سازمان ملل مدال مهمان نوازی را به این مردم داده است.

به همین علت شما می توانید هر زمان که خسته شدید، به سراغ خیابان های پر جمعیت این شهر رفته و یا در بازارهای محلی آنتالیا با مردم شهر هم صحبت شده و با آن ها معاشرت کنید. مطمئن باشید که معاشرت با مردمانی با فرهنگ جدید می تواند برای شما لذت بخش و شگفت انگیز باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا