مد و زیبایی

لباس اورسایز | لباس اور سایز خانم ها | استایل زنانه | لباس زنانه

پوشیدن و ترکیب لباس‌های مختلف در یک استایل اول از همه پیرو سلیقه شخصی و سپس روحیات و سبک زندگی هر فرد است.

لباس اورسایز

۵ روش پوشیدن لباس اورسایز خانم ها

اندازه لباس

اولین و مهم‌ترین اصلی که هنگام انتخاب و خرید یک لباس اورسایز باید در نظر داشته باشد فیت یا همان “تن‌خور لباس” است.

لباس‌هایی که مدل اورسایزی دارند طبق استاندارد سایز، مدل‌سازی و طراحی شده‌اند پس اگر می‌خواهید یکی از این لباس‌ها را خریداری کنید در وهله اول آیتمی را انتخاب کنید که درست سایز خودتان است؛ اگر گشادی یا آزادی آن باب میل‌تان نبود تنها یک سایز بالاتر بروید.

قد لباس

علاوه بر میزان آزادی لباس به بلندی آن هم باید توجه کرد. قد لباس و آستین، یا قد شلوار آیتمی که انتخاب می‌کنید نباید از حد معمول بلندتر باشد. اگر دوست دارید با این لباس‌های اورسایز، خیلی شیک باشید از سایز اصلی‌ فراتر نروید.

همه اجزای استایلت را اورسایز انتخاب نکن!

بهتر است همه لباس های اورسایز را کنار هم انتخاب نکنید! البته برای بعضی چاق‌تر دیده شدن با یک استایل، آن‌چنان هم اتفاق مهمی نیست یا آن‌قدر لاغر هستند که با چنین چیزی مشکل نداشته باشند؛ پس این امر قانون نیست بلکه یک راه‌حل برای خلاص شدن از فکر چاق نشان دادن است.

لباس اورسایز شلوار

ست کردن لباس اورسایز

به طور مثال اگر از یک شومیز یا تی‌شرت اورسایز استفاده می‌کنید شلوار جین اسکینی، لگ یا جوراب شلواری می‌تواند برای شما انتخاب بهتری باشد.

اورسایز اسکینی
اگر یک کت اورسایز انتخاب کردید یک لباس اسکینی برای زیر کت و یک شلوار STRAIGHT برای تکمیل آن بپوشید و اگر شلوارتان اورسایز بود سعی کنید بلوز یا تی‌شرتSTRAIGHT کاملا جذب برای بالاتنه خود انتخاب کنید.

برگرفته از مجله دلتا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا