مد و زیبایی

استایل خیابانی با کت و شلوار | استایل خیابانی | استایل زنانه | کت و شلوار

از نیویورک تا لندن، میلان و پاریس همه‌ی طراح‌ها در کل جهان تصمیم به انتخاب این ترکیب زیبا یعنی کت و شلوار پارچه‌ای برای ترند این فصل گرفتند.

ترکیب کت اسپرت گشاد با شلوار پارچه‌ای پاکتی با رنگ و طرح‌های مختلف را امتحان کنید. مدل‌های فشن شوی خیابانی با استفاده از طراحی خلاقانه لباس، استایل کت‌شلوار خود را منحصربه‌فرد نشان دادند. با استفاده از اکسسوری‌ها پوشیدن بوت نظامی یا انتخاب تیشرت سفید زیر کت، تصاویر تازه‌ای برای استایل خیابانی کت‌شلوار ارائه دادند. در ادامه با مطلب استایل خیابانی با کت و شلوار همراه مجله پامپا باشید.

استایل خیابانی با کت و شلوار

در لندن و پاریس، افرادی که در شوهای خیابانی شرکت کرده بودند، با ترکیب کت‌ و شلوار و بوت چانکی (پاشنه مبلی) یا کفش تخت، به استایل خود جلوه متفاوت و خلاقانه‌ای بخشیدند.

  • اکسسوری‌های براق

اگر از قبل کت‌ و شلوار پارچه‌ای معمولی در کمد دارید اما می‌خواهید جلوه‌ای دیگر به آن ببخشید، آن را با اکسسوری‌ مثل کفش یا کیفی روشن ترکیب کنید.

همیشه این ترس وجود دارد که این لباس استایل را رسمی نشان می‌دهد. جانت مادسن (طراح) برای این مشکل راهکاری ارائه داده است. کت‌ و شلوار را با تیشرت سفید اسپرت ترکیب کنید.

استایل خیابانی با کت و شلوار تیشرت

اگر همیشه می‌خواستید کت و ‌شلوار جذابی بپوشید، الان زمان آن رسیده است. مهم نیست چه رنگی، سبز، صورتی یا آبی پاستیلی، مدل‌های استایل به شما اطمینان می‌دهد که نباید از رنگ‌های خیره‌کننده در این استایل خجالت بکشید.

  • انتخاب ظاهر متفاوت

در این فصل همه ظواهر مانند استایل خیابانی با پوشش‌هایی مثل کت اسپرت کوتاه و ژاکت‌هایی با دامن کوتاه را امتحان کردند که از نمونه‌های مختلف لباس‌های سنتی تا نمونه‌های خلاقانه استقبال شد. اگر به دنبال استایلی متفاوت هستید، یک ظاهر غیرقابل‌پیش‌بینی و خلاقانه می‌تواند دقیقاً همان چیزی باشد که باعث درخشش و تفاوت کت و ‌شلوار شما از بقیه شود.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “شال طوسی را جور دیگری بپوشید!“را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا