مد و زیبایی

چاقی و صحیح لباس پوشیدن | استایل زنانه | کفش پاشنه بلند | پیراهن بلند

استفاده از کمربند به بدن حالت ساعت شنی داده و بدون نمایان کردن سلولیت‌ها، استایل زیبا به شما می‌دهد.

چاقی و صحیح لباس پوشیدن

در حالی که راه‌های بسیار برای از بین بردن چاقی وجود دارد، اما اکثر این روش‌ها به زمان زیادی برای تاثیرگذاری احتیاج دارند. این امکان وجود دارد که با چاقی و صحیح لباس پوشیدن تا جایی که ممکن است این قسمت‌ها را پنهان کنید. ما در این مطلب چند نکته در مورد چگونه لباس پوشیدن برای لاغر به نظر رسیدن و پنهان کردن سلولیت‌ برای شما گردآوری کردیم، پس در ادامه با مجله پامپا همراه باشید.

چاقی و صحیح لباس پوشیدن

  • کفش پاشنه بلند

در حالی که پوشیدن کفش‌های تخت، راحت است اما کفش‌های پاشنه بلند برای خانم‌های چاق توصیه می‌شود. این نوع کفش‌ها پاها را کشیده‌تر در نتیجه قد را بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهد، این کفش‌ها برای پنهان کردن سلولیت پیشنهاد می‌شود. انتخاب این کفش‌ها اعتماد به نفس شما را زیاد می‌کند.

اگر از ران‌های خود راضی نیستید، هنوز هم می‌توانید پیراهن بپوشید. نکته اصلی پیدا کردن بلندی مناسب برای پیراهن است. حتما پیراهن باید به اندازه‌ای بلند باشد که قسمت سلویت‌دار ران‌ها را بپوشاند.

  • لباس‌های طرحدار بپوشید

بیشتر خانم‌ها فکر می‌کنند که ساده لباس پوشیدن راهی ایده‌آل برای مخفی کردن سلولیت‌ها است. به همین دلیل از لباس‌های ساده و تک رنگ استفاده می‌کنند. انتخاب طرح‌های کوچک جذاب و رنگارنگ باعث می‌شود که باریک‌تر دیده شوید.

چاقی و صحیح لباس پوشیدن طرحدار

هیچکس نمی‌تواند این حقیقت را انکار کند که برای لاغر به نظر رسیدن، رنگ مشکی بهترین انتخاب است. گذشته از این واقعیت که رنگ مشکی می‌تواند برای انواع فرم‌های بدن مناسب باشد، این رنگ می‌تواند ناهمواری موجود در ناحیه باسن و ران‌ها را صاف نشان دهد.

اکثر گن‌ها پوششی از شکم تا قسمت ران‌ها را برای شما فراهم می‌کند، بنابراین دیگر هیچ مشکلی با سلولیت‌های خود نخواهید داشت!

  • پارچه‌های نازک و سبک

هنگامی که سعی در پوشاندن یک قسمت از بدن دارید، پارچه‌های ضخیم چسبان انتخاب خوبی نخواهد بود. پارچه‌ای سبک انتخاب کنید که به بدن نمی‌چسبد. فقط مطمئن شوید که لباس خیلی گشاد نیست؛ زیرا پوشیدن لباس‌های گشاد شما را چاق‌تر نشان دهد.

  • شلوار دم پا گشاد 

پوشیدن شلوار جین تنگ برای افراد چاق انتخاب مناسبی نیست. شلوار دم پا گشاد بپوشید! گشادی در قسمت قوزک پا به زیبایی روی بدن نشسته و شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیباییاکسسوری؛ جزییاتی زیبا برای فصل بهار“را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا