مد و زیبایی

کت و شلوار طرح دار مردانه | کت و شلوار طرح دار | کت و شلوار

اگر رنگ کت و شلوار طرح دار مردانه با رنگ پوست و ویژگی‌های ظاهری سازگاری نداشته باشد بیشتر کردن طرح‌ها و رنگ‌ها فقط قضیه را بدتر می‌کند و این تضاد را جبران نمی‌کند.

کت و شلوار طرح دار مردانه

کت و شلوار طرح دار مردانه یکی از انتخاب‌های آقایان جسور است. البته به تن کردن این مدل کت و شلوار واقعا دشوار است و در صورت نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه ریسک بزرگی شمرده می‌شود. از این رو در این مطلب مجله پامپا می‌خواهیم راهکارهایی را به شما نشان دهیم که تیپ شما کاملا شیک و حرفه‌ای دیده شود. با ما همراه باشید.

انتخاب کت و شلوار طرح دار مردانه برای موقعیت‌های مختلف 

به طور کلی، کت و شلوار طرح‌دار نسبت به کت و شلوارهای ساده کاربرد کمتری دارند و رسمی نیستند.

کت و شلوار طرح دار مردانه کجا

چه موقع و کجا باید کت و شلوار طرح دار بپوشید

یک کت و شلوار خوش دوخت به هر مردی این اعتماد به نفس را خواهد داد که با آن دنیا را تسخیر کند. کت و شلوارهای طرح دار بر خلاف کت و شلوارهای ساده مناسب هر موقعیتی نیستند. باید موقعیت‌هایی که قرار است در آن‌ها کت و شلوار طرح دار بپوشید را بشناسید.

کت و شلوار طرح دار مردانه کاربردی

اندازه طرح‌ها مهم است

اگر از آن دسته افرادی هستید که از استایل مونوکروم خوششان می‌آید بهتر است به دنبال طرح‌های ریز و کوچک باشید. طرح‌هایی که از نظر رنگی با رنگ پایه کت و شلوار تضاد زیادی هم نداشته باشند.

یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها هنگامی که کت و شلوار طرح دار مردانه می‌پوشید انتخاب پیراهن مناسب است. پیراهنی که با کت و شلوار طرح دار ست می‌شود اولا باید ساده و ثانیا متناسب با یکی از رنگ‌های به کار رفته در کت باشد.

پوشیدن جداگانه کت و شلوار 

اگر احساس می‌کنید پوشیدن یک دست کت و شلوار طرح دار زیاد جالب نیست اشکالی ندارد، می‌توانید با یک کت تک طرح‌دار و یک شلوار ساده شروع کنید. البته حالت متضاد آن را زیاد پیشنهاد نمی‌کنیم. رنگ‌های تیره مثل مشکی،سرمه‌ای، حتی قرمز تیره و یا خاکستری برای کت خود انتخاب کنید و سعی کنید شلوار را با آن ست کنید.

کت و شلوار طرح دار مردانه شلوار

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “کت و شلوار سه تکه؛ کجا و چگونه باید پوشید؟” را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا