مد و زیبایی

استایلی با کت زنانه | استایل زنانه | کت زنانه | کت و شلوار

این روزها کت‌های زنانه از اصلی‌ترین موارد کمد لباس خانم‌ها است.

استایلی با کت زنانه

بدلیل تطبیق‌پذیری بالای کت زنانه، هم برای طراحان و هم برای کسانی که آن‌ را می‌پوشند جذاب است. بهترین زمان برای پوشیدن این کت‌ها، فصل بهار است. روزهای زمستانی که کت‌های زمستانی به تن می‌کردید به اتمام رسیده است. روزهای بهاری را بهتر است با یک روپوش سبک‌تر شروع کنیم و کت‌ زنانه از بهترین گزینه‌ها خواهد بود. در ادامه با مطلب استایلی با کت زنانه همراه مجله پامپا باشید.

استایلی با کت زنانه

  • بیزنسی روزمره

یک کت اورسایز با شلوار جین آبی کم‌رنگ و کتانی سفید کلید یک ترکیب مناسب برای استایل زنانه راحت و در عین حال مناسب برای فضای کار است.

  • تناژ رنگی از طبیعت

اینکه استایل شما از یک تناژ رنگی باشد نشان دهنده جسارت و اعتماد‌به‌نفس بالای شماست. اگر تا به حال این سبک لباس پوشیدن را امتحان نکرده اید پیشنهاد می‌کنیم با رنگ‌های موجود در طبیعت شروع کنید.

اگر دوست ندارید که کت از نظر طرح و رنگ خیلی شاخص و تند و تیز باشد، می‌توانید رنگ آن را خنثی انتخاب کنید و برای دیگر اجزا، از رنگ‌های روشن استفاده کنید. مثل کت‌های طرح‌دار خاکستری، سرمه‌ای، سفید، مشکی و… که بسیار جذاب و ترند روز است.

استایلی با کت زنانه رنگ خنثی

  • تهران تا فرانسه

 شاید دور از ذهن باشد که استایلی شبیه به خانم‌های فرانسوی داشته باشید، اما آنقدر هم دور از ذهن نخواهد بود اگر پیراهنی تا مچ پا، کفش تخت لژدار، کت زنانه و روسری که متفاوت دور سر خود پیچیده اید را امتحان کنید.

وقتی در شک و تردید هستید که چه چیز را ‌با کت ست کنید، کت و شلوار ست بپوشید. مطمئن باشید در این ست‌ها اشتباهی رخ نخواهد داد.

  • استایل غیر رسمی و روزمره

لباس آزاد و راحت در بیشتر موارد در استایل خیابانی پوشیده می‌شود. پس برای استایل خیابانی، کت اورسایز را با کتانی کلاسیک و دامن شلواری ست کنید.

استایلی با کت زنانه روزمره

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “ اصول لباس پوشیدن برای افزایش اعتماد‎به‌نفس ” را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا