مد و زیبایی

لباس زیر مانتو | استایل زنانه | شومیز | پیراهن | بلوز زنانه

مدت‌ها از زمانی که مانتوهای بلند و گشاد اِپُل‌دار با رنگ‌های تیره مد بود، می‌گذرد.

در حال حاضر مانتوها در طرح و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند که طرح‌ها، بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است. این موضوع باعث شده است تا دیگر اجزای لباس‌های زنانه هم مورد توجه قرار بگیرند. لباس زیر مانتو از همین اجزا است. به نظر می‌رسد دلیل اهمیت این لباس، رواج مانتوهای جلوباز باشد. اگر قصد دارید ترکیبی زیبا و مناسب از شومیز و مانتو برای بیرون از خانه بسازید، این مطلب مجله پامپا را از دست ندهید.

لباس زیر مانتو

از آنجا که استایل با این شومیز بسیار زیباست، تنها کافی است رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. شومیز لمه خاکستری، در ترکیب با مانتوی سفید یا مشکی یک ترکیب ایده‌آل را می‌سازد. البته این ترکیب می‌تواند برعکس هم به کار رود؛ به این معنا که مانتو را از جنس لمه انتخاب کنید و یک شومیز ساده زیر آن بپوشید.

اگر قصد رفتن به مهمانی، قرار خاص و… را دارید، بلوز حریر را فراموش نکنید. بلوز حریر برای مانتوهای جلوباز کاربردی‌تر است تا زیبایی بلوز را نشان دهد. این نوع بلوز برای دیدارهای رسمی و فصول گرم سال مناسب است.

یکی از بهترین گزینه‌ها برای لباس زیر مانتو، بلوز نخی است؛ به ویژه که جنس سبک آن برای فصل‌های بهار و تابستان یک انتخاب عالی به حساب می‌آید.

طرح و رنگ

این نوع بلوز را می‌توانید با مانتوهای طرح‌دار یا راه راه بپوشید تا طرح مانتو را بیشتر و بهتر نشان دهید.

بر خلاف بلوزهای ساده، طرح چهارخانه سرشار از رنگ و طرح است. مانتو‌های ساده، بهترین انتخاب برای این لباس خواهد بود. بسته به علاقه و سلیقه از رنگ‌های روشن یا تیره استفاده کنید.

برای هماهنگی بیشتر با فصل بهار و تابستان، یک شومیز گلدار بپوشید. گل‌های روی شومیز، یادآور شادابی و نشاط بوده و حس زنانگی را در بیننده زنده می‌کند. اگر از شومیز گلدار یا به طور کلی طرحدار استفاده می‌کنید، سایر اجزای لباس را ساده در نظر بگیرید؛ تا از شلوغی بیش از اندازه استایل جلوگیری کنید.

لباس زیر مانتو طرح دار

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و فشن “بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه” را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا