مد و زیبایی

اکسسوری خانم های قد کوتاه | اکسسوری | کیف و کفش | زیورالات

انتخاب لباس‌های مد روز و با کیفیت باعث می‌شود خوشتیپ و البته خوش اندام به نظر برسید.

اکسسوری خانم های قد کوتاه

انتخاب اکسسوری‌های درست از جمله انواع زیورآلات، کیف و کفش می‌تواند به خانم‌‌های قد کوتاه کمک کند که کشیده‌تر و قدبلندتر دیده شوند، این در حالی است که اکسسوری‌های اشتباه می‌تواند دقیقا نتیجه‌ عکس داشته باشد. فراموش نکنید که مد می‌تواند به شما کمک کند، قد بکشید! با مطلب « اکسسوری خانم های قد کوتاه » همراه مجله پامپا باشید.

اکسسوری خانم های قد کوتاه

دنبال زیورآلاتی می‌گردید که در ست لباس به چشم بیاید؟ خب راهکار ساده این است که زیورآلات خاص و متفاوت داشته باشید. در واقع خانم‌های قد کوتاه بیشتر باید روی این تمرکز کنند که زیورآلات نسبت به جثه‌ آن‌ها بیش از اندازه بزرگ نباشد، زیورآلات مناسب می‌تواند شما را حتی قد بلندتر هم نشان دهد.

  • برای استایل مجلسی از گردنبند و گوشواره‌های بزرگ و براق استفاده کنید.
  • در استایل روزمره‌ از یک گردنبند بلند استفاده کنید.
  • گاهی فقط به یک جفت گوشواره‌ کوچک بسنده کنید.
  • از ساعت‌های ظریف‌تر به ویژه در استایل‌های رسمی استفاده کنید.

کفش شما به ۱۰ سانت پاشنه نیاز ندارد!

مدل کفش زنانه‌ای که یک خانم قد کوتاه انتخاب می‌کند، می‌تواند او را قد بلندتر نشان دهد یا اثر عکس داشته باشد، اما همه چیز به پاشنه‌ها مربوط نمی‌شود. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید، که همه‌ مدهای روز مناسب نیست، گاهی برای انتخاب مدل کفش باید از قواعد مربوط به فرم بدن خود پیروی کنید. وقتی نوبت به انتخاب کفش می‌رسد، نیازی ندارید که حتما سراغ پاشنه بلندها بروید، اگرچه که پوشیدن کفش پاشنه بلند نزدیک‌ترین راه برای قدبلند شدن به نظر می‌رسد.

اکسسوری خانم های قد کوتاه کفش

این کیف‌ها برای شما مناسب است

  1. کلاچ یا کیف کوچک دستی
  2. کیف‌های بندی که به صورت کج انداخته می‌شوند
  3. کیف دوشی رسمی و ساده
  4. کیف‌های قایقی
  5. کیف‌های دوشی پارچه‌ای

مدل بستن شال برای خانم‌های ریزنقش

شال و روسری هم به اندازه‌ کیف و کفش در استایل زنانه و این‌که قدبلندتر دیده شوید موثر است و یکی از اکسسوری‌های مهم و تعیین کننده در استایل شما به شمار می‌روند. بهتر است رنگ و طرح روسری و شال را با بخشی از لباس‌ ست کنید، هر چقدر طرح‌ها و رنگ‌ها بیشتر با هم ست شوند قد بلندتر به نظر می‌رسید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه «استایلی برای مهمانی زمستانی» بخش مد و فشن پامپا را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا