سینما هنر

افشارزاده در «شبگرد» جایگزین پناهی‌ها شد

به گزارش پامپا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری «شبگرد» به کارگردانی فرزاد موتمن از روزهای گذشته در لوکیشن‌های تهران آغاز شده و علاوه بر امیر آقایی و امیرحسین فتحی که پیش از این خبر حضور آنها قطعی شده بود، مهشید افشارزاده جایگزین پانته‌آ پناهی‌ها شد و روشنک گرامی هم در این فیلم ایفای نقش می‌کند.

به این ترتیب امیر آقایی، روشنک گرامی، احسان امانی، مهشید افشارزاده، بهناز پورفلاح، نازنین صلح‌جو، یاسر جعفری، حسین امیدی، شبیر پرستار، پیام احمدی‌نیا و امیرحسین فتحی فهرست نهایی بازیگران این فیلم هستند. «شبگرد» سیزدهمین تجربه کارگردانی موتمن است و تهیه‌کنندگی آن را مرتضی شایسته بر عهده دارد.

دیگر عوامل تولید فیلم عبارتند از مجری طرح: سیدیاسر جعفری، مدیر تولید: رضا حسین‌زاده اوره، نویسنده: امیرحسین دواتگر، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: عادل معصومیان، مدیر فیلمبرداری: سعید براتی، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراح گریم: مرتضی کهزادی، طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: آزاده قوام، تدوین: سهراب خسروی، صداگذاری: حسین ابوالصدق، اصلاح رنگ و نور: علی تصدیقی، عکاس: حبیب مجیدی و تدارکات: مهدی عبدی‌فرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا