دنیای خبر

ایرپادز پرو 2 با قابلیت پایش فعالیت احتمالا سال 2022 معرفی می‌شود

به گزارش بلومبرگ، اپل در حال آماده‌سازی نسل سوم ایرپادز برای عرضه در سال جاری است و همچنین سال آینده ایرپادز پرو ۲ معرفی خواهد شد.

در زمینه‌ی نسل سوم ایرپادز گزارش‌های زیادی منتشر شده و این گزارش بلومبرگ هم بار دیگر اعلام کرده در آینده‌ی نزدیک شاهد معرفی آن خواهیم بود. گفته می‌شود طراحی کیس این هدفون بی‌سیم تغییر پیدا کرده و همچنین پایه‌های آن کوتاه‌تر شده و به همین خاطر شباهت زیادی به ایرپادز پرو فعلی دارد.

ایرپادز پرو 2

اپل همچنین برای سال ۲۰۲۲ مشغول ساخت ایرپادز پرو ۲ است که از سنسورهای حرکتی به‌روز شده برای تمرکز بر پایش فعالیت‌های ورزشی بهره می‌برد. باید خاطرنشان کنیم از سال ۲۰۱۹، این اولین مدل جدید ایرپادز پرو محسوب می‌شود. اپل ظاهرا هدفون‌های بی‌سیم فاقد پایه را هم آزمایش کرده است. طبق گزارش‌ها، این طراحی برای نسل جدید Beats Studio Buds مورد استفاده قرار می‌گیرد که احتمالا ماه آینده رونمایی می‌شود.

ظاهرا اپل در ابتدا قصد داشته نسل دوم ایرپادز پرو را در سال ۲۰۲۱ راهی بازار کند اما به دلایل نامشخص، عرضه‌ی آن به سال ۲۰۲۲ موکول شده است. علاوه بر این، اپل فعلا برنامه‌ای برای ساخت نسل دوم هدفون روگوشی ایرپادز مکس ندارد اما احتمالا در آینده تنوع رنگ‌های این محصول را افزایش خواهد داد.

منبع: ۹To5Mac

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا