فناوری

گلکسی زد فولد 3،‌ زد فلیپ 3 و ساعت‌های جدید سامسونگ چه زمانی می‌آیند؟


پیش از این گفته می‌شد که سامسونگ تولید انبوه گلکسی زد فولد 3 (Galaxy Z Fold 3) را آغاز کرده و در ماه ژوئیه آن را رونمایی خواهد کرد. اما گزارش جدیدی که امروز منتشر شده، مدعی است این گوشی هوشمند تاشو در روز 27 اوت (5 شهریور) و همزمان با گلکسی زد فلیپ 3 (Galaxy Z Flip 3) عرضه خواهد شد. با پامپا همراه باشید.

این خبر جدید را یکی از افشاگران مطرح به نام جون پروسر داد و گفته است سامسونگ ساعت‌های هوشمند جدید خود با نام‌های گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ اکتیو 4 را نیز قبل از دو گوشی مذکور و در تاریخ 11 اوت (20 مرداد) وارد بازار خواهد کرد. پروسر تأکید دارد که این تاریخ‌ها مربوط به زمان معرفی محصولات نیستند و در واقع تاریخی هستند که سامسونگ ارسال محموله به مشتریان را آغاز می‌کند.

گلکسی زد فولد 3
تصویر رندر شده گلکسی زد فولد 3

در حالی که سامسونگ هنوز هیچ خبری از این محصولات جدید خود اعلام نکرده،‌ ماکس وینباخ از خبرگزاری Android Police با انتشار یک توییت مرموز، مدعی شده که شرکت کره‌ای گوشی‌های گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 را به همراه ساعت‌های گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ اکتیو 4 در تاریخ 3 اوت (12 مرداد) عرضه خواهد کرد.

شایان ذکر است که پیش از این یکی دیگر از افشاگران شناخته‌شده با نام کاربری Ice universe خبر از عرضه گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ اکتیو 4 در سه ماهه دوم 2021 داده بود و با این حساب به نظر می‌رسد یا آن اطلاعات درست نبوده‌اند و یا سامسونگ تغییراتی در برنامه خود ایجاد کرده است.
نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا