مد و زیبایی

استایل مناسب سفر | استایل ساحلی با مانتو | لباس مناسب سفر | تیپ ساحل شیک

حتمأ برای شما هم پیش آمده که سفر رفته‌اید، چمدان خود را باز کرده‌اید و دیده‌اید که همه‌ی آیتم‌هایی که به همراه شماست را دوست دارید، اما هیچ‌کدام را نمی‌شود با هم استایل کرد.

در این مطلب به شما پیشنهاداتی می‌دهم تا در سفر‌های تابستانی ، آیتم‌هایی را به همراه ببرید که بتوانید یک استایل مناسب سفر داشته باشید. قبل از چمدان بستن این مطلب را بخوانید. با ما در مجله پامپا همراه باشید.

 انتخاب رنگ در سفر تابستانی

 استایل ساحلی با مانتو

یک رنگ در سفر

یک رنگ خنثی انتخاب کنید. مثل طوسی، مشکی و یا اگر به جای گرمسیری سفر می‌کنید. تمام آیتم‌های یک استایل با آن رنگ را بردارید. حالا اگر از یک رنگ تمام آیتم‌ها را ندارید، دو رنگ را انتخاب کنید.

هر رنگ یک استایل

یک نکته‌ی ساده را در نظر بگیرید رنگ‌های دیگری که انتخاب می‌کنید هم باید به هم بیایند. می‌توانید کلأ چهار رنگ را انتخاب کنید و استایل مناسب سفر خود را کامل کنید. دو رنگ خنثی از همه‌ی آیتم‌ها و دو رنگ دیگر مثل ترکیب نارنجی و صورتی که این روزها خیلی ترندی است. حالا می‌توانید همه‌ی آیتم‌ها را با هم ترکیب کنید.

کفش مناسب

لباس مناسب سفر

کفش هم آیتمی است که جای زیادی می‌گیرد. اما خب ما برای همین مواقع کنار شما هستیم. برای یک سفر تابستانی سه جفت کفش می‌تواند در کل راه هم‌راهتان باشد. دو جفت از کفش‌ها را در چمدان می‌گذارید و یکی از آن‌ها هم در طول مسیر به پای شما است.

شما برای راحتی به یک کتانی احتیاج دارید. چون در راه هم لباس‌های راحت با رنگ خنثی پوشیده‌اید. یک کتانی با رنگ خنثی بردارید تا با همه‌ی آیتم‌ها هماهنگ باشد. یک کفش کالج می‌تواند هم‌راه خوبی باشد.

برای کفش سوم به جایی که می‌روید و برنامه‌هایی که دارید فکر کنید. مثلا اگر قرار است به کیش سفر کنید یک صندل خوشگل و یا اگر قراراست برنامه‌ی کنسرت داشته باشید، یک کفش پاشنه‌بلند بردارید.

تمام سفر در یک کیف

کیف‌های بزرگ در سفرها خیلی به ما کمک می‌کنند. معمولا برای هرجایی که می‌رویم وسایل زیادی لازم داریم تا همراه‌مان باشد پس یه کیف بزرگ خیلی کمک دست ما است.اگر قرار است در سفرمان مهمانی دعوت شویم یا مراسم رسمی برویم، یک کیف کوچیک رو دوشی هم کمک‌مان می‌کند.

اکسسوری‌جات در سفر

اکسسوری‌ها معمولا جای زیادی نمی‌گیرند. آن‌ها را از رنگ‌هایی غیر از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید.

مسافرت و چروک‌های عمیق

تیپ ساحل شیک

سعی کنید لباس‌هایی را بردارید که جنس پارچه‌هایشان از نوعی‌ست که خیلی چروک نمی‌شود. تا در سفر دغدغه‌ی نامرتبی نداشته باشید. استفاده از شال‌های پلیسه یا لباس‌های که پارچه‌های چروک دارند هم باعث می‌شود تا کلک بزنید و کلا بی‌خیال چروکی شوید.

راحت و دل‌باز

لباس‌های دست‌وپاگیر را بی‌خیال شوید. شما در سفر قرار است راه‌های طولانی بروید. قرار است ساعت‌ها در بازار بگردید، یا از مکان‌های تاریخی بازدید کنید. پس لباس‌های خیلی بلند یا دامن‌های دست‌وپاگیر را بی‌خیال شوید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب مدل‌های جذاب پیراهن ساحلی برای سفرهای تابستان را بخوانید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا