مد و زیبایی

لباس سفید | لباس سفید مجلسی | ست لباس سفید | لباس سفید ساده | لباس سفید دخترانه جدید

به دلیل گرمای تابستان، استفاده از رنگ سفید در استایل روزمره شما اصل مهم و اساسی است.

لباس سفید

سفید یکی از کامل‌ترین و خالص‌ترین رنگ‌ها است. رنگ سفید تداعی‌گر خلوص، بی‌گناهی، تمامیت و تکمیل است. در روانشناسی، سفید رنگ آغازی تازه است. رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌های درخود است که هم شامل ابعاد منفی و هم مثبت آن رنگ‌ها می‌شود. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم. با ما در مجله پامپا همراه باشید.

قوانین سفید پوشیدن برای خانم‌ها

ست لباس سفید

با تاکید استایل مدرن امروزه هر شخصی دوست دارد که استایل مختص به خود را داشته باشد اما در هر صورت یک سری نکات عمومی وجود دارند که باید دنبال شوند، قوانین سخت و سریعی نیستند در واقع فقط راهنمایی‌هایی برای بهتر شدن شما هستند.

هیچ‌گاه در مراسم عروسی لباس سفید نپوشید.

این یکی از مهم‌ترین اصولی است که همه‌ی متخصصان فشن روی آن توافق دارند، تنها فردی که باید سفید بپوشید عروس است. اگر در جزئی از لباس‌های شما، رنگ سفید به کار رفته باشد مشکلی نیست اما پوشیدن سر تا پا سفید کار مناسبی نیست.

مناسب مناطق گرم‌سیری

اگر شما در مکان‌های گرم‌سیری زندگی می‌کنید، لباس سفید جزئی اجتناب‌ناپذیر از لباس‌های شما باید باشد، حتی در زمستان. هیچ‌گاه در مناطق گرم‌سیری از رنگ‌های تیره استفاده نکنید به ویژه مشکی این اصلا مطابق اصول مد و فشن نیست.

مناطق سردسیری

لباس سفید مجلسی

اگر شما عاشق رنگ سفید هستید و آن را مکمل لباس‌های خود می‌دانید بهتر است در مناطق گرم‌سیر از توناژ کرمی‌تر و بژ استفاده کنید به این صورت لباس روشن گرم‌تری خواهید داشت.

در محیط‌های شهری تا حد امکان از سفید استفاده نکنید.

برای هر فردی که در محیط‌های شهری پرترافیک و شلوغ زندگی می‌کند، لباس سفید پوشیدن شبیه فاجعه است. صندلی‌های وسایل نقلیه‌ی عمومی کثیف هستند و آلودگی هوا باعث می‌شود بعد از یک ساعت لباس شما چرک و نامرتب به نظر برسد. به همین دلیل است که بیشتر افراد شهری امروزه به رنگ مشکی وابسته شده‌اند زیرا با آلودگی دست و پنجه نرم می‌کنند.

کفش مناسب بپوشید

استفاده از کفش مشکی یا با طراحی زمخت اصلا مناسب لباس سفید نیست، اگر در طول تابستان از سفید استفاده می‌کنید از کفش یا صندل‌های سفید یا بژ استفاده کنید. اگر در زمستان از سفید استفاده کرده‌اید استفاده از بوت قهوه‌ای مناسب‌تر از مشکی است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب در تابستان گرم، خنک بپوشید! را بخوانید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا