مد و زیبایی

لوازم آرایشی گیاهی | فواید لوازم آرایشی گیاهی | ساخت لوازم آرایشی گیاهی در منزل

مفهوم زیبایی و استفاده از لوازم آرایشی با توجه به شواهد موجود، به دوران باستان بازمی‌گردد.

لوازم آرایشی گیاهی

استفاده از لوازم آرایشی، عضو جدانشدنی سبک زندگی افراد در تمام طول تاریخ بشری بوده و این موضوع را با مشاهده دیوارنگاره‌های باستانی و نقاشی برجا مانده در غارها به‌وضوح می‌توان مشاهده نمود. مواجهه جهان با صنعتی شدن، گسترش لوازم آرایشی شیمیایی را به همراه داشته که این امر موجب بروز عوارض جبران‌ناپذیری برای انسان، حیوان و طبیعت شده است. امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ ساخت لوازم آرایش، اقدام به تولید لوازم آرایشی گیاهی کرده‌اند. با ما در مجله پامپا همراه باشید.

مزایای استفاده از لوازم آرایشی گیاهی نسبت به مواد آرایشی شیمیایی!

فواید لوازم آرایشی گیاهی

توجه به محصولات آرایشی گیاهی در این سال‌ها، روند مدرنی در زمینه زیبایی و مد ایجاد نموده است. امروزه بیشتر خانم‌ها برای مراقبت شخصی خود محصولات طبیعی را به مواد شیمیایی ترجیح می‌دهند تا زیبایی خود را دوچندان کنند. این محصولات مواد مغذی بدن را تأمین می‌کنند و سلامتی پوست را افزایش می‌دهند.

تست حیوانی

برخی از کمپانی‌ها برای آن‌که اطمینان حاصل کنند لوازم آرایش جدیدی که تولید شده ضرری برای انسان ندارد، در ابتدا آن را بر روی حیوانات آزمایش می‌کنند و این امر موجب آزار و اذیت حیوانات بی‌گناه می‌شود. لوزم آرایشی طبیعی نیازی به آزمایش روی حیوانات ندارند و فرمولاسیون‌های آن‌ها توسط متخصصان در آزمایشگاه‌ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بدون هیچ‌گونه تست حیوانی انجام می‌گیرد.

مواد آرایشی گیاهی، سازگار با انواع پوست!

ساخت لوازم آرایشی گیاهی در منزل

متخصصان پوست و زیبایی با انجام پژوهش‌ها و آزمایش‌های بسیار، ثابت کرده‌اند که لوازم آرایشی طبیعی و گیاهی برای انواع پوست مناسب هستند. این محصولات گیاهی برای انواع پوست تیره و روشن تولید می‌شوند و مناسب با انواع پوست خشک، مرطوب و حساس هستند. خانم‌هایی که پوست چرب یا حساس دارند با خیال راحت می‌توانند از لوازم آرایشی گیاهی استفاده نمایند و هرگز نگران تخریب و آسیب پوست خود نباشند.

لوازم متنوع آرایشی گیاهی باقیمت مناسب بودجه شما!

تنوع بسیار بالای لوازم آرایش گیاهی در دسته‌بندی‌های مختلف مانند سایه‌چشم، رژ‌لب، رژ‌گونه، ریمل‌مژه و ابرو، کانسیلر و موارد دیگر که همگی به‌صورت طبیعی فرموله شده‌اند سبب شده تا تمام نیازهای افراد برای داشتن لوازم آرایش متنوع، برطرف شود. نکته قابل‌توجه قیمت این لوازم آرایشی است که نسبت به مواد آرایشی مصنوعی بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.

با محصولات آرایشی گیاهی از پوست خود محافظت نمایید!

محصولات آرایشی گیاهی

محصولات زیبایی مصنوعی باعث تحریک پوست و ایجاد جوش می‌شوند. همچنین این مواد مصنوعی ممکن است منافذ پوست را مسدود کرده و پوست را خشک یا چرب کنند. افرادی که روزانه آرایش می‌کنند باید سراغ محصولاتی بروند که تا حد ممکن عناصر شیمیایی را از ترکیبات خود حذف کرده‌ است. بنابراین انتخاب لوازم آرایشی گیاهی که مواد اولیه آن‌ها بر پایه عناصر ارگانیک و گیاهی است، انتخاب مناسبی برای محافظت از پوست خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب ۳ ترفند که آرایش شما را طبیعی‌تر می‌کند را بخوانید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا