مد و زیبایی

خوش استایل بودن | استایل کلاسیک | استایل زنانه | استایل شخصی شما چیست

۱.کت جین

استایل کلاسیک

کت جین از جمله آیتم‌‌های مناسب است و بهتر است که رنگ کت با شلوارتان هماهنگ باشد تا زیبایی بیشتری داشته باشد.

کت جین تنوع خیلی بالایی دارد که می توان به کت جین مشکی به عنوان بیسیک ترین نوع آن ها اشاره کرد. این کت،  به دلیل رنگش به راحتی با هر استایلی که بخواهید ست می‌شود. وقتی هم هوا سرد است به راحتی می‌توانید یک هودی زیر کُتتان بپوشید و یک‌ استایل اسپرت و در عین حال جذاب داشته باشید.

 ۲.ترنچ کت

استایل زنانه

ترنچ کت یک گزینه مناسب برای باران های ناگهانی فصل بهار است. این استایل، یک استایل همیشگی شیک وکاربردی است. یکی از نکته‌های مهم برای خرید ترنچ کت، سایز ترنچ کت‌هاست. دقت داشته باشید که سایز سرشانه لباس برای شما بزرگ نباشد و همچنین به قد آستین‌ها هم دقت کنید تا زیاد بلند و یا کوتاه نباشند.

۳.کت بلیزر

بلیزر نوعی کت شبیه به کت و شلوار است ولی اسپورت‌تر و راحت‌تر.  مانتو کت بلیزر یک آیتم ضروری برای هر کمدی است و مناسب فصل بهار، چراکه به راحتی با استایل‌های دیگر ست می شود و باعث خوش استایل بودن شما می‌شود.

بلیزر چهارخانه یک راه ساده برای ساختن یک استایل فوق‌العاده جذاب و همیشگی است. کافی است این آیتم را با یک شلوار جین و یک جفت کتانی ست کنید تا یک استایل کژوال همیشگی داشته باشید.

۴.شومیز سفید

برای پوشیدن زیر سارافون و اورال می تواند گزینه مناسبی باشد. برای مراسم کمی رسمی‌تر هم می‌توانید یک دامن کوتاه یا بلند همراه با کفش پاشنه دار و یک کت بپوشید. با شومیز سفید اگر از آیتم‌های رنگ‌های شاد استفاده کنید، جذابیت بیشتری به استایل خود خواهید داد.

۵.شلوار جین

شلوار جین یکی از ترندهای همیشگی هر فصلی است. در این فصل شلوار جین رنگ روشن محبوبیت بیشتری دارد. از شلوار ترند امسال می شود به شلوار جین بگی زاپ‌دار اشاره کرد که در چند فصل گذشته از ترندهای محبوب بوده و امسال هم محبوبیت خودش را حفظ کرده است.

  شلوار جین مام استایل

از ویژگی‌های جین مام استایل می شود به فاق بلند، کمر و روی باسن کاملا جذب و پاچه‌های روی ران آزاد و در بخش ساق کمی جذب‌تر اشاره کرد.

شلوار جین مام فیت

شلوار جین مام فیت فاق بلندی دارد و کمر آن هم بالای ناف بسته می شود و از پارچه‌هایی با ضخامت متفاوت و حتی پارچه کشی دوخته می شود. این شلوارها می تواند مدل راسته یا اسکینی هم داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چند مدل شلوار پارچه‌ای زنانه را بخوانید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا