دنیای خبر

خرید عطر و ادکلن ترش و خنک مردانه | راهنمای خرید 10 ادکلن ترش و خنک مردانه

خرید عطر و ادکلن ترش و خنک مردانه شاید کمی گمراه کننده باشد. چرا که عطرها یار جدانشدنی از استایل افراد به شمار می آید. وجود حس دلپذیر در استایل می تواند به جذابیت و ماندگاری شخصیت شما بیفزاید. به همین منظور انتخاب یک عطر مناسب شخصیت و فصل می تواند یک موضوع کاملا چالش برانگیز محسوب شود. اگر شما هم قصد دارید اطلاعات کافی از پرفروش ترین و معروف ترین عطرهای جهان به دست آورید و بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید، تا انتهای مطالب با ما همراه باشید.

عطر چیست؟

عطر، ماده ای خوشبو است که همه جا با فرد همراه خواهد بود و این رایحه دلپذیر یا حتی گاهی آزار دهنده به گونه ای با زندگی روزمره ما عجین شده که خیلی اوقات فراموش می‌ کنیم که تا چه اندازه ضروری و مهم است. اهمیت این موضوع به اندازه ای است که اگر عطر نامناسبی را انتخاب کنیم، تاثیر نامطلوبی را بر خود و اطرافیان خواهیم داشت. مطمئن هستیم شما هم همانند ما سوالات متعدی در ذهنتان وجود دارد، مثلا اینکه عطرها چه تفاوتی باهم دارند و یا اینکه چطور یک عطر مناسب با شخصیت خودمان را پیدا کنیم و یا چکار کنیم تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

انواع مختلف عطر

انواع مختلفی از عطرها با غلظت های متفاوت وجود دارد که آگاهی از آنها به ما کمک می کند تا عطر مناسب و با غلظت لازم را انتخاب کنیم.

اکستریت یا پرفیوم: این نوع عطر دارای بالاترین میزان غلظت عطر است و حدود شش تا هشت ساعت ماندگاری دارند.

ادوپرفیوم:  بعد از عطر بیشترین میزان غلظت عطر را داراست. ادپرفیوم به طور کلی دارای غلظتی بین 15٪ تا 20٪ است. به طور متوسط، ادپرفیوم حدود چهار تا پنج ساعت ماندگاری دارد و معمولا ارزان تر از عطر خالص است.

ادو تویلت: ادوتویلت دارای غلظتی بین 5٪ تا 15٪ است. این نوع خوشبو کننده معمولا ارزانتر از عطر و ادکلن است و یکی از محبوب ترین انواع عطر موجود است. ماندگاری ادوتویلت به طور معمول برای سه تا چهار ساعت خواهد بود.

ادوکلن: دارای غلظت بسیار پایین تری نسبت به انواع عطر است. ادوکلن به طور کلی غلظتی بین 2 تا 4 درصد دارد و نسبت به سایر عطرها از غلظت بیشتری از الکل برخوردار است و از عطرهای دیگر ارزان تر است.

ایو فرایشه:  شبیه به ادوکلن است که معمولا ماندگاری به مدت دو ساعت دارد. ایوفرایشه دارای غلظتی حتی کمتر از عطر و ادکلن است که عموما بین فقط 1٪ تا 3٪ است.


آقایان ریش بگذارید!


 

معرفی و خرید عطر و ادکلن ترش و خنک مردانه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا