فناوری

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل – پامپا

امروزه بازار تعمیرات موبایل یکی از بهترین و پر درآمد ترین بازارها در بین کسب و کارهای مختلف است. به همین دلیل آموزشگاه‌های آموزش تعمیرات موبایل این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند.

به همین دلیل امروز به سراغ یکی از تعمیرکاران موبایل رفته‌ایم تا ببینیم کجا آموزش دیده و از نظر ایشان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل چه آموزشگاهی است؟ در ادامه با مصاحبه ایشان همراه ما باشید.

بنده علی هستم. امروز در خدمت شما هستم تا از تجربیاتم درباره دوره‌های آموزشی در آموزشگاه های مختلف صحبت کنم. امیدوارم کمکی به شما عزیزان کرده باشم.

از ایشان سوال شد که به نظر شما یک آموزشگاه تعمیرات موبایل باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا ما بتوانیم از بین این همه آموزشگاه، بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل را انتخاب کنیم؟

ایشان در پاسخ چنین گفتند: فاکتورهای زیادی برای انتخاب یک آموزشگاه تعمیرات موبایل وجود دارد. بنده خودم در آموزشگاه ایزایران آموزش دیدم. وقتی میخواهید در دوره موبایل شرکت کنید باید چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید:

1. چه مزایایی نسبت به سایرین دارد؟

این آموزشگاه ها باید خدماتی ارائه بدهند که آنها را از دیگران متمایز کند. مثل داشتن خوابگاه برای افرادی که از شهرهای دیگر میخواهند در دوره شرکت کنند. مثلا بنده خودم که از شهرستان می‌آمدم محلی برای اقامت نیاز داشتم که از شانس آموزشگاهی که رفتم خوابگاه داشت و خیلی کمک کرد. همچنین آموزشی که میدهند باید بروز و مطابق با علم و گوشی های روز دنیا باشد که دقیقا آموزش‌های ایزایران به همین شکل بود.

2. معرفی به بازار کار

ایزایران با ارتباطات گسترده‌ای که داشت سریعا توانست مرا به یکی از مراکز تعمیر موبایل معرفی کند و بنده سریع مشغول به کار شدم.

3. آیا پشتیبانی وجود دارد. اگر دارد، به چه شکل است (آنلاین و تلفنی)؟

خیلی از آموزشگاه ها فقط برای جذب مخاطب و بالا بردن درخواست دوره‌هایشان از کلمه پشتیبانی استفاده می‌کنند ولی در واقعیت چنین چیزی وجود ندارد. اما ایزایران چنین نبود. بنده هر کجا دچار مشکل می شدم، این آموزشگاه براحتی من را حمایت و کمک می‌کرد.

4. آیا اساتیدی که تدریس می‌کنند اصلا سابقه کار عملی دارند یا فقط دانش تئوری دارند؟

مدرس باید خودش سابقه کار عملی داشته باشد و گرنه چیزی برای ارائه به هنرجو ندارد و عملا تمام مزایا و امکانات از بین می‌رود. داشتن مدرس کار بلد و با تجربه کاری بالا خیلی مهم است زیرا از تمام امکانات دوره برای بهتر ارائه شدن آموزش استفاده می کند.

5. تجهیزاتی که دراختیار هنر جو قرار میدهند بروز باشد زیرا در بازار کار و متخصص شدن بسیار تاثیر دارد.

در آموزشگاه پارسه بهترین‌ترین تجهیزات تعمیرات موبایل وجود داشت و انواع گوشی های مختلف و جدید در اختیار ما قرار می‌گرفت که می‌توانستیم با آنها کار کنیم.

6. مدرک معتبر

آموزشگاه ایزایران پس از پایان دوره، به بنده 4 مدرک داد: مدرک فنی حرفه ای _ مدرک بین المللی از آکادمی _ آی سی بی آلمان _ مدرک مورد تایید وزارت علوم و مدرک ایزیران وزارت دفاع

همچنین این مدارک باعث شد من براحتی بتوانم جواز کسب بگیرم و هیچ مشکلی برای راه اندازی تعمیرگاه شخصی خود نداشته باشم.

در نهایت هر کس سلیقه‌ای دارد و می‌تواند بر اساس خواسته ها و سلایقش آموزشگاه مورد نظرش را انتخاب نماید. این موارد که بیان کردم فاکتورهایی بود که از نظر بنده در انتخاب آموزش تعمیرات موبایل ایزایران در تهران و یا هر شهر دیگر خیلی مهم به نظر می‌رسیدند.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
پامپا مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا