مد و زیبایی

مدل های بستن روسری | مدل های بستن روسری دخترانه | مدل های بستن روسری و شال

بانوان بنا به طبع لطیف و زیباشناسانه‌ای که دارند، به هر چیز وجه زیبا و قابل تاملی می‌بخشند. آن‌ها به سادگی می‌توانند از یک روسری ساده، یک اثر هنری خلق کنند.

سال‌هاست که روسری و مدل های بستن روسری به جزیی غیرقابل انکار و ضروری در استایل خانم‌ها درآمده است. در این مطلب از مجله پامپا به معرفی انواع مدل بستن روسری می‌پردازیم و بهترین انواع روسری برای فرم‌های مختلف صورت را نیز بررسی می‌کنیم.

جدیدترین مدل های بستن روسری، برای ایجاد تنوع

خانم‌ها معمولا از استایل‌های یکنواخت و تکراری مدل های بستن روسری خسته می‌شوند و بنا به اتفاق، به طور معمول هم از همان روش‌های قدیمی برای بستن شال و روسری استفاده می‌کنند. یکی از دلایل اصلی این موضوع، شاید این باشد که روسری از آن دسته پوشاکی است که خانم‌ها هر روز بارها و بارها از آن استفاده می‌کنند.

انواع مدل های بستن روسری بر اساس فرم صورت

شاید تا به حال به این موضوع دقت نکرده باشید اما بسته به این که فرم صورت شما چه حالتی دارد، بهتر است نوع دیگری روسری را انتخاب و طرز بستن متفاوتی را امتحان کنید.

فرم صورت بیضی

اگر فرم صورت بیضی دارید، این که روسری را به صورت محکم دور صورت خود ببندید، پیشنهاد خوبی نیست. چراکه ممکن است صورت شما را بیش از اندازه کشیده نشان بدهد. در عوض، کمی روسری خود را آزاد ببندید تا کمی گردتر به نظر برسد و بخشی از ادامه روسری را روی شانه بیاندازید.

مدل های بستن روسری

فرم صورت گرد

اگر صورت گردی دارید و نحوه بستن روسری شما اشتباه است، این امکان وجود دارد که صورت شما حتی گردتر به‌نظر برسد. بنابراین، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب مدل بستن روسری مناسب فرم صورت خود با یک چالش مهم روبرو هستید. کافیست یک روسری کتان بردارید و آن را یک بار دور سر و گوش‌های خود بپیچید. در دفعه بعد، آن را از دور چانه‌ها رد کنید و اجازه بدهید تا رها در یک سمت شانه قرار بگیرد.

صورت‌های لوزی‌شکل

اگر صورت شما لوزی‌شکل است، می‌توانید آن را به نمایش بگذارید. گزینه مناسب این است که همه توجه‌ها را به صورت خود معطوف کنید. این که روسری یا شال خود را به بالای سر ببندید، می‌تواند این هدف شما را به واقعیت بدل کند. این نوع از فرم صورت آنقدر زیبا و جذاب است که نیاز به هیچ مدل بستن روسری دیگری برای بهتر شدن ندارد.

مدل های بستن روسری

صورت‌های کشیده

شاید فکر کنید برای این فرم صورت انتخاب و مدل بستن روسری باید یک کار ساده باشد اما این طور نیست. بنابراین، اگر چنین فرم صورتی دارید، سعی کنید تا روسری‌های ساده انتخاب کنید و از انتخاب پارچه‌هایی که طرح‌های شلوغی دارند، بپرهیزید. برای بستن روسری هم می‌توانید مدل بستن روسری گره بغل را انتخاب کنید.

مدل های بستن روسری

فرم صورت مثلثی

اگر فرم صورت شما مثلثی است، بگذارید در ابتدا به شما تبریک بگوییم چون این فرم باعث می‌شود تا شما جوان‌تر به نظر برسید. بستن روسری برای فرم صورت مثلثی، بهتر است به صورت آزاد باشد تا بتوانید بیشتر زاویه فک خود را به رخ دیگران بکشید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه جدیدترین مدل شال و روسری ۱۴۰۰ را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا