سلامتیفناوری

نام «گلکسی اس 22 اولترا» به «گلکسی اس 22 نوت» تغییر کرد!

دیگر زمان زیادی تا رونمایی از گوشی‌های پرچمدار جدید سامسونگ باقی نمانده و به همین واسطه هر روز بر تعداد اخبار و شایعات پیرامون آن‌ها افزوده می‌شود. از مدت‌ها قبل شنیده می‌شد که پیشرفته‌ترین مدل از سری گلکسی اس 22 یعنی همان مدلی که با نام گلکسی اس 22 اولترا شناخته می‌شود، یک شکاف برای قلم اس پن خواهد داشت و قرار است جای خالی سری گلکسی نوت را پر کند.

حال، بر اساس آخرین گزارش‌ها به نظر می‌رسد که این گوشی نه تنها قرار است دارای قلم اس پن باشد، بلکه نام آن نیز یادآور سری نوت خواهد بود! ظاهراً رده‌بالاترین پرچمدار سری آینده سامسونگ با نام گلکسی اس 22 نوت (Galaxy S22 Note) روانه بازار خواهد شد. این خبر را اکانت توییتری FrontTron@ اعلام کرده که پیش از این هم سابقه خوبی در افشای اطلاعات گوشی‌های سامسونگ داشته است.

گوشی گلکسی اس 22 اولترا

با اینکه استفاده از هر دو پسوند S و Note در کنار هم کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما مشکلات زنجیره تامین کنونی که ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا است، موقعیت‌های عجیب و غریب زیادی را خلق کرده و این مسئله چندان به چشم نمی‌آید. به هر حال، سامسونگ از یک سو می‌خواهد جانشین مناسبی برای سری محبوب گلکسی نوت داشته باشد و از سوی دیگر قصد ندارد تغییر زیادی در سری گلکسی اس ایجاد کند.

کمپانی کره‌ای پیش‌تر نیز تمام تلاش خود را کرده بود تا گلکسی زد فولد 3 را به عنوان جایگزینی برای سری گلکسی نوت معرفی کند. اما این گوشی با وجود دارا بودن صفحه نمایشی بزرگ و سازگاری با قلم اس پن، چیزی نبود که هواداران متعصب سری انتظار داشتند و از همین رو نیاز به یک گوشی نوت واقعی همچنان احساس می‌شود. بنابراین، سامسونگ چاره‌ای ندارد جز اینکه چنین محصولی را به دست مخاطبان برساند، حتی اگر این کار به قیمت محو کردن مرزهای بین سری اس و نوت باشد.نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا