مد و زیبایی

نیم بوت شیک | نیم بوت شیک دخترانه | نیم بوت شیک مردانه | نیم بوت شیک زنانه

این مدل کفش زنانه یکی از کفش‌های جذابی است که اگر سیندرلا هم به جای آن کفش بلورین، نیم بوت زنانه به پا می‌کرد، هرگز نیم بوت را در قصر جا نمی‌گذاشت.

اکنون که در فصول سرد سال هستیم، اگر شما هم طرفدار این مدل کفش زنانه هستید و می‌خواهید خرید نیم بوت شیک مجلسی زنانه را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم این مطلب از مجله پامپا را بررسی نمایید تا با جدیدترین مدل نیم بوت زنانه شیک مجلسی آشنا شوید.

نیم بوت شیک مجلسی زنانه مناسب چه استایلی است؟

اگرچه مدل نیم بوت مجلسی است، اما شما نمی‌توانید آن را در هر مراسمی و با هر مدل لباس زنانه‌ای ست کنید. برای مثال ترکیب پیراهن مجلسی زنانه با نیم بوت، نامتناسب خواهد بود. مدل نیم بوت مجلسی زنانه در دو طرح پاشنه‌دار و تخت است. در صورتی که طرفدار لباس‌های رسمی هستید، در خرید نیم بوت مجلسی زنانه تردید نکنید.

مدل نیم بوت چرم شیک

اگر می‌خواهید یک نیم بوت شیک و چشمگیر تهیه کنید، ما خرید نیم بوت چرم زنانه را توصیه می‌کنیم. در واقع نیم بوت چرم زنانه تنوع بسیاری دارد و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود مدل نیم بوت چرم شیک مورد علاقه خود را تهیه کنید.

اما در صورتی که به مد و فشن علاقه دارید، در حال حاضر نیم بوت چرم نوک تیز یا پنجه باریک مورد توجه بسیاری از استالیست‌ها و خانم‌ها قرار دارد. در واقع برخلاف سال‌های گذشته که نیم بوت با پنجه گرد از مدل‌های پرفروش بود، امسال دوباره نوبت کفش‌های پنجه باریک است.

نیم بوت شیک

مدل نیم بوت شیک جیر

اگر به مدل نیم بوت شیک جیر علاقه دارید، بهتر است بدانید که این مدل نیم بوت از دهه ۶۰ میلادی ماندگار شده است. از این جهت اگرچه ظاهر این نیم بوت جیر مجلسی است، اما شما می‌توانید همراه این مدل کفش زنانه، یک استایل اسمارت کژوال را تجربه کنید.

نیم بوت جیر در رنگ‌های متفاوتی تولید می‌شود و اگر از رنگ مشکی خسته شده‌اید، شما می‌توانید از نیم بوت شیک جیر رنگی بهره‌مند شوید. در واقع مدل نیم بوت رنگی شباهت بسیاری به جنس مخمل دارد و باعث درخشش استایل شما نیز می‌شود.

نیم بوت شیک

مدل نیم بوت پلنگی

در این چند سال اخیر، طرح پلنگی روی لباس و روسری زنانه پرفروش بوده است. حتی اگر به طرح پلنگی علاقه‌ای ندارید، ممکن است نیم بوت شیک پلنگی نظر شما را به خود جلب کند، چرا که ظاهری بسیار جذاب و متفاوت دارد.

خانم‌هایی که به مدل لباس متفاوت و خاص علاقه دارند و همیشه مدل لباس جذاب و چشمگیر را به مدل‌های ساده دیگر ترجیح می‌دهند، ما خرید نیم بوت پلنگی را به آن‌ها توصیه می‌کنیم. نیم بوت پلنگی مناسب استایل رسمی است و شما می‌توانید از این مدل نیم بوت مجلسی پلنگی در مهمانی‌ها نیز بهره‌مند شوید.

نیم بوت شیک

مدل نیم بوت پوست ماری

اگرچه طرح پوست ماری همچون طرح پلنگی با استقبال کم‌نظیری مواجه نشد، اما مدل نیم بوت پوست ماری، طرفداران خود را دارد. جالب است بدانید که این طرح خاص، مناسب خانم‌هایی است که به استایل متفاوت علاقه دارند.

اگر نگاهی به هفته مد و فشن برندهای مطرح دنیا بیندازید، متوجه می‌شوید که نیم بوت پوست ماری، از جمله کفش‌هایی است که استایلیست‌ها و عکاسان به آن توجه خاصی نشان می‌دهند. چرا که طرحی خاص است و هر سلیقه‌ای را به خود جلب نمی‌کند.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب با این بوت های جذاب بدرخشید را بخوانید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا