مد و زیبایی

ترکیب رنگ های مکمل | ترکیب رنگ های زیبا | ترکیب رنگ های اصلی

گاهی برخی لباس‌ها به تنهایی نمای زیبایی ندارند اما زمانی که با لباس‌های دیگر ست می‌شوند جذابیت آن‌ها چندین برابر می‌شود.

ترکیب رنگ های مکمل

برخی از ما از ترس درست ترکیب نکردن رنگ‌ها همیشه سیاه یا سفید را انتخاب می‌کنیم اما بی‌شمار رنگ زیبا وجود دارد که باید آن‌ها را امتحان کنیم. در این مطلب از مجله پامپا ترکیب رنگ های مکمل و شیک را به شما معرفی می‌کنیم.

ترکیب رنگ های مکمل و شیک

سبز و زرد

یک ترکیب گرم و پرانرژی است که می‌توانید با هم ست کنید و اگر نیاز بود رنگ سومی به ترکیب خود بیفزایید سفید را انتخاب کنید. برای استفاده از جواهرات طلا گزینه مناسب‌تری نسبت به رنگ نقره‌ای است.

ترکیب رنگ های مکمل

آبی روشن و صورتی

این یک ترکیب لطیف زنانه است که به‌ویژه برای فصل بهار و تابستان می‌تواند یک احساس خنکی به شما اضافه کند. در این ترکیب رنگی برای جواهرات رنگ نقره‌ای را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید مطلب خانم‌های با بالاتنه چاق، اینگونه لباس بپوشند را بخوانید.

آبی کربنی و فیروزه‌ای

ترکیب آبی کربنی و فیروزه‌ای قدرتمند، روشن، باکلاس و باوقار است. اصلا نیازی ندارید که رنگ سوم خنثی را به آن اضافه کنید. هم جواهرات طلایی و هم نقره‌ای می‌تواند با این ترکیب رنگی شیک باشد.

ترکیب رنگ های مکمل آبی و نارنجی

نارنجی و آبی یک الگوی رنگی کامل برای استفاده در تکنیک مسدود کردن رنگ است. یک شلوار آبی با یک تاپ نارنجی یا لباس هایی که ترکیب این دو را به‌همراه دارند. در انتخاب رنگ کفش می‌توانید از یک رنگ خنثی استفاده کنید.

عنابی و بژ

بژ و رنگ‌های خنثی روشن به تنهایی می‌توانند در استایل سخت به‌کار برده شوند و نیاز به یک رنگ قدرتمند در کنار آن دارند که می‌تواند رنگ عنابی باشد. این ترکیب رنگ تقریبا برای طیف‌های مختلف رنگ پوست مناسب است.

ترکیب رنگ های مکمل

نارنجی و مشکی

نارنجی و مشکی یک ترکیب رنگی جسورانه است، زیرا مانند شعله‌ای می‌شود که می‌درخشد. برای جواهرات رنگ طلایی نسبت به نقره‌ای ارجح‌تر است. انتخاب کفش مشکی گزینه بهتری است.

ترکیب رنگ های مکمل سفید و بنفش

رنگ سفید با همه رنگ‌های دیگر ترکیب خوبی می‌دهد اما هیچ ترکیبی مانند سفید و بنفش فانتزی و فوق العاده نمی‌شود. این ترکیب یک حس زنانگی و غرور دارد و می‌توانید در تمام فصول و با جواهرات طلایی و نقره‌ای بپوشید.

ترکیب رنگ های اصلی

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه ست کردن شلوار جین زنانه با کفش مناسب را بخوانید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا