دنیای خبر

فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد

یکی از عناصر اصلی بازی فورتنایت (Fortnite) حالت ساخت و ساز در آن بود. به گونه‌ای که شما می‌توانستید با استفاده از منابع مختلف، سازه‌های متفاوت ساخته و در بازی از آن‌ها استفاده کنید.

حال آخرین موردی که به این بازی اضافه شده است، قابلیت حذف یا حضور توانایی ساخت و ساز است. در اصل شما می‌توانید در بازی‌های جداگانه عضو شوید که عدالت رعایت شود. سیستم زره مضاعف (Over Shield) همچنان در بازی حضور دارد. البته اگر شما ساخت و ساز را بردارید این حالت اعمال خواهد شد. اگر دوباره ساخت و ساز را برگردانید، این مورد وجود نخواهد داشت.

حالت دویدن در بازی همچنان وجود دارد. به دلیل اینکه اهمیت زیادی در روند بازی داشته و قرار است همچنان وجود داشته باشد. ساخت و ساز نیز از موارد بسیار مهم در تجربه فورتنایت است. در اصل این مورد باعث تمایز آن از عناوین بتل رویال (Battle Royale) دیگر است.

ساخت و ساز در فورتنایت

قابلیت ساخت و ساز از ابتدای فورتنایت وجود داشته و یکی از پایه‌های این بازی است.

چندی پیش بود که بخش آزمایشی این بازی، قابلیت ساخت و ساز را حذف کرد. این باعث شد تا اعتراضات زیادی به بازی شود. در اصل هرچند این قابلیت کاربرد نسبتاً کمی دارد ولی به طور کلی اهمیت زیادی دارد. همینطور اینکه بسیاری از افراد با استفاده از آن می‌توانند در بازی برنده شوند.

حال شرکت اپیک (Epic) در جریان این اهمیت بوده و به همین دلیل قابلیت ساخت و ساز را برگردانده است. یکی دیگر از عوامل بازگشت آن نیز، بازیکنان حرفه‌ای فورتنایت هستند. به دلیل اینکه برای پیروز شدن در این بازی شما باید ترکیبی از ساخت و ساز و مبارزه را استفاده کنید. به همین علت حضور آن یک مورد کلیدی است.

از طرفی افزودن حالت انتخابی به فورتنایت بسیار خوب است. حال بازیکنان می‌توانند با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنند که چگونه دوست دارند آن را تجربه کنند. به هرحال فورتنایت یکی از محبوب‌ترین عناوین بتل رویال است و به همین دلیل باید تمام تلاش خود را برای حفظ مقام خود انجام دهد.

منبع: Eurogamer.net

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا