مد و زیبایی

روش هایی برای رشد سریع ابرو | رشد سریع ابرو | رشد ابرو | روشی برای رشد ابرو


اگر مدتی است موهای ابروی شما دچار ریزش شده یا به خاطر خطایی، مدل نادرستی به ابروهای خود داده‌اید نگران نباشید به کمک این سه روش آسان که بیشتر خانگی هستند، رشد ابرو خود را چند برابر کنید.

روش هایی برای رشد سریع ابرو

داشتن ابروهایی برجسته و خوش فرم، تأثیر زیادی بر حالت چهره و آرایش شما می‌گذارد. از این رو بسیاری از افراد آرزو دارند که ابروهایشان به سرعت رشد کرده و حالتی طبیعی و زیبا داشته باشد. برای حل این موضوع محرک‌ها و محصولات تقویتی مختلفی وجود دارند که به رشد مجدد ابروها کمک نموده و روند آن را تسریع و ابروها را تقویت می‌کنند. در این مطلب از مجله پامپا به موضوع روش هایی برای رشد سریع ابرو می‌پردازیم.

روغن نارگیل برای رشد ابرو و مژه

روغن نارگیل کاربرد بسیار زیادی دارد. همان‌طور که اطلاع دارید این روغن برای پخت و پز به عنوان مکمل غذایی استفاده می‌شود اما در کنار آن گزینه بسیار مفیدی برای پوست و مو است. جهت استفاده از روغن نارگیل برای رشد ابرو خود کافی است مقداری از آن را به کمک دستان خود گرم کرده و ناحیه ابرو خود را ماساژ دهید. بهتر است این کار را قبل از خواب انجام دهید و تا صبح از شستن صورت خود، خودداری کنید.

 رشد سریع ابرو

رشد ابرو با پیاز

رشد ابرو با پیاز شاید برای شما جالب و تعجب‌آور باشد اما تاثیر پیاز در تسریع رشد ابرو فوق العاده است. آب پیاز دارای مقدار زیادی گوگرد است که رشد مو را تسریع کرده و باعث ضخیم‌تر شدن تارهای مو می‌شود. جهت استفاده از پیاز برای تسریع رشد مو کافی است، آب آن را به مدت پنج دقیقه روی ابروهای خود ماساژ دهید. با انجام دادن روزانه این کار رشد ابروهای شما چند برابر خواهد شد. استفاده از آب پیاز برای رشد ابرو در برطرف کردن شوره ابرو هم کمک خواهد کرد.

روغن زیتون برای رشد ابرو

مطمئن باشید هر چقدر از خواص و فواید روغن زیتون بگوییم کم است. این روغن علاوه‌بر این که گزینه بسیار مناسبی جهت مصرف غذایی است می‌تواند رشد ابرو را تسریع کند. محققان با توجه به مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۵ روی مو داشتند، نتیجه گرفته‌اند که استفاده از ترکیبات درخت زیتون باعث رشد سریع موها می‌شود و به همین علت روغن زیتون می‌تواند در رشد ابرو تاثیر فوق‌العاده‌ای داشته باشد. استفاده از روغن زیتون برای رشد ابرو بسیار راحت است. برای این کار مقداری از روغن زیتون را به کمک فرچه به ریشه ابروهای خود بمالید.

 رشد ابرو

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب راهکارهایی برای تقویت ناخن آسیب دیده  را بخوانید.


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا