سلامتیفناوری

مایکروسافت تاریخ رونمایی از سرفیس های جدید را اعلام کرد

مایکروسافت ماه آینده یک رویداد سرفیس برگزار میکند. این غول نرم افزاری رسماً تأیید کرده که رویداد پیش رو با عنوان “رویداد پاییز 2022 مایکروسافت” در روز 12 اکتبر (20 مهر) و ساعت 10 صبح به وقت شرقی (5:30 بعد از ظهر به وقت ایران) برگزار و در آن اطلاعاتی از دستگاه‌های جدید این شرکت ارائه خواهد شد.

دعوتنامه مایکروسافت برای این رویداد شامل یک تصویر آبرنگی از والپیپر مشهور ویندوز 11 است که احتمالاً با قلم سرفیس کار شده است. این تصویر از همین حالا شایعاتی مبنی بر معرفی سرفیس پرو 9 و سرفیس لپ تاپ 5 را به راه انداخته است. طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای عرضه سرفیس پرو 9 با پردازنده‌های Arm یا Intel است که احتمالاً به معنای پایان خط تولید سرفیس پرو ایکس خواهد بود.

دعوتنامه رویداد سرفیس
دعوتنامه رویداد سرفیس جدید

در ضمن، به‌نظر می‌رسد معرفی یک مدل جدید از سری لپ‌تاپ‌های سرفیس نیز کاملاً محتمل است، و در همین رابطه شایعاتی درباره سرفیس لپ‌تاپ 5 به گوش می‌رسد. همچنین انتظار می‌رود مایکروسافت رنگ‌های جدید سبز و آبی روشن را برای سرفیس پرو 9 معرفی کند.

مایکروسافت از زمان شیوع جهانی کرونا، رویداد سرفیس خود را به صورت حضوری برگزار نکرده و به نظر می‌رسد رویداد پیش رو نیز به صورت آنلاین خواهد بود. این کنفرانس چند ساعت قبل از شروع کنفرانس مایکروسافت Ignite در سیاتل برگزار خواهد شد؛ جایی که میزبان اولین رویداد بزرگ حضوری این شرکت از زمان شروع همه‌گیری خواهد بود.

اگر به محصولات مایکروسافت از جمله تبلت‌های محبوب سری سرفیس علاقه‌مند هستید، حتماً در روزها و هفته‌های آتی نیز با پامپا همراه باشید چرا که آخرین اخبار و اطلاعات رویداد مایکروسافت را به طور کامل پوشش خواهیم داد.نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا