سبک زندگیفناوری

برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران بهترین واحد کدام طبقه است؟

اگر از بالا نگاهی به شهر تهران بیندازید، مجموعه‌ای از ساختمان‌های کوتاه و بلند می‌بینید که در دل هر یک، زندگی در جریان است. ساکنان هریک از این خانه‌ها در آن‌ها خاطره‌ها ساخته و غم و شادی‌ها را تجربه کرده‌اند.

به نظر می‌رسد اجاره آپارتمان در تهران از میان صدها هزار خانه موجود کار سختی نباشد. شما می‌توانید در هر کجای این شهر چند میلیونی یک خانه مناسب برای اجاره پیدا کنید.

فرقی نمی‌کند با چه هدفی به تهران سفر کرده‌اید، یا برای یک دورهمی دوستانه به دنبال یک آپارتمان بزرگ‌تر از خانه خودتان هستید؛ دلیل آن هر چه باشد، احساس راحتی شما و مهمانانتان در اولویت قرار دارد. اگر به‌دنبال اجاره روزانه آپارتمان در تهران هستید، باید بدانید که خانه‌ها در هر متراژ و طبقه‌ای پیدا می‌شود.

فکر کردن به سکونت در ساختمان‌های مرتفع بدون وجود آسانسور مثل کابوس است؛ اما اقامت کوتاه مدت در یک آپارتمان در ساختمانی چهار یا پنج طبقه دور از ذهن نیست. چنین آپارتمان‌هایی معمولاًً ارزان هستند و اگر به دنبال اجاره آپارتمان ارزان در تهران هستید، می‌توانید به سراغ چنین خانه‌هایی بروید.

به طور کلی اجاره آپارتمان در طبقات مختلف به عواملی مثل میزان رفت‌و‌آمد شما به واحد، مدت اقامت، توانایی شما و همراهان برای بالا و پایین رفتن از پله‌ها و… دارد.

در نهایت انتخاب با شماست و می‌توانید از میان هزاران آپارتمان موجود در سایت پامپا، گزینه مورد نظر خودتان را بر اساس معیارهایی که برای این کار در نظر گرفته‌اید، انتخاب کنید و اقامت خاطره‌انگیزی در تهران داشته باشید.

ما در این مقاله شما را با امکانات و شرایط آپارتمان‌های اجاره‌ای و مزیت‌های اجاره آپارتمان در تهران آشنا می‌کنیم.

امکانات آپارتمان ‌های روزانه در تهران برای اجاره

امکانات آپارتمان ‌های روزانه در تهران برای اجاره

تهران شهری پر از آپارتمان است! با یک گشت و گذار چند دقیقه‌ای در کوچه‌ها و خیابان‌های شهر می‌توان به این موضوع پی برد. تنوع آپارتمان‌ها، کیفیت و امکانات آن‌ها به حدی زیاد است که اگر بخواهیم به بررسی هر یک از آن‌ها بپردازیم شاید به روزها زمان نیاز داشته باشیم.

به طور کلی آپارتمانی که برای اجاره در تهران به شما پیشنهاد می‌شود، قرار است یک اقامتگاه موقت برای شما و همسفران‌تان باشد.

اگر با همکاران‌تان به قصد سفر کاری به تهران آمده‌اید، احتمالاً ترجیح می‌دهید در آپارتمانی با چند اتاق سکونت کنید تا هر یک از مسافران از حریم خصوصی مناسبی برای خود برخوردار باشد. اما در صورت سفر با جمع خانوادگی و دوستانه، معمولاً مشکلی بابت اقامت در یک فضای کوچک‌تر ندارید و احتمالاً ترجیح می‌دهید سراغ اجاره سوئیت در تهران بروید!

امکانات یک آپارتمان روزانه برای اجاره در نواحی جنوبی شهر تهران احتمالاً تفاوت‌های اساسی با آپارتمان‌های مجلل نقاط شمالی شهر دارند و افراد معمولاً با هدف‌های مختلفی اقدام به اجاره آن‌ها می‌کنند.

توقع از امکانات آپارتمان روزانه برای کسی که به دنبال اجاره آپارتمان در تهران برای یک سفر کاری یا تحصیلی اقتصادی است، با گروهی که می‌خواهند در طول سفر به تهران در یک آپارتمان شیک مستقر باشند کاملاً متفاوت است. به طور کلی امکانات آپارتمان‌های روزانه در تهران برای اجاره شامل موارد زیر هستند:

مبلمان

مبلمان

اجاره آپارتمان در تهران در هر ابعاد و اندازه‌ای که بخواهید امکان‌پذیر است. از آپارتمان‌های نقلی دانشجویی گرفته تا واحدهای شیک و بزرگ. اما وجود مبلمان در همه آن‌ها مشترک است.

هر آپارتمان برای اجاره در تهران، بسته به متراژ و ابعاد احتمالاً یک یا چند دست مبلمان، میز غذاخوری و تعدادی صندلی دارد. بعضی از این آپارتمان‌ها از تعدادی مبل تختخواب‌شو برخوردار هستند تا تعداد بیش‌تر مسافران بتوانند به راحتی در آن اقامت کنند.

در واقع شما با این هدف اجاره آپارتمان روزانه در تهران را انتخاب می‌کنید که در آن احساس راحتی و آسایشی مشابه خانه خودتان را تجربه کنید. وجود مبلمان و میز غذاخوری باعث می‌شود امکان اقامت برای همه افراد در این خانه‌ها آسان‌تر شود.

حتی اگر واحد اجاره‌ای شما خیلی کوچک باشد، مالک احتمالاً با یک مبل نیم‌ست زمینه آسایش شما را فراهم می‌کند. در آپارتمان‌های مبله وجود تختخواب در حداقل یکی از اتاق‌ها ضروری است.

اما بعضی از آپارتمان‌ها، در همه اتاق‌ها دارای تختخواب، مبل‌های تختخواب‌شو یا رختخواب سنتی هستند. اگر تعداد همسفران زیادی دارید، لازم است به این نکته توجه کنید؛ چون وجود تخت در همه اتاق‌ها می‌تواند فضای خوابیدن تعداد بیش‌تر افراد را محدود کند.

وسایل آشپزخانه

وسایل آشپزخانه

یک آپارتمان بدون آشپزخانه که کامل نمی‌شود! آشپزخانه قلب خانه است و بیش‌تر کسانی که به صورت دسته‌جمعی با هدف سفر اقتصادی به تهران می‌آیند، ترجیح می‌دهند در طول سفر از غذاهای خانگی استفاده کنند.

اگر کارمند یا دانشجویی هستید که به قصد فعالیت کاری یا تحصیلی به دنبال اجاره آپارتمان در تهران هستید، ممکن است وقت کافی برای آشپزی نداشته باشید.

اما برخی از افراد به دلیل شرایط خاص خود یا وسواس زیاد، غذاهای ساده تهیه شده در خانه را به غذاهای بیرون ترجیح می‌دهند. در این شرایط، حتی برای پخت یک نیمروی ساده هم به آشپزخانه و وسایل آشپزی نیاز دارید!

هر آپارتمان مبله از یک آشپزخانه با امکاناتی از قبیل یخچال، اجاق گاز، کابینت، تعدادی ظرف برای پخت و پز و سرو غذا برخوردار است.

شما در این آپارتمان‌ها می‌توانید به راحتی غذا بپزید، سرو کنید، ظرف‌ها را بشویید و در صورت وجود ماشین لباسشویی، برای شست و شوی لباس‌های خود هم مشکلی نداشته باشید.

این امکانات برای کسانی که فرزند کوچک یا همسفر بیماری دارند که نیازهای خاص تغذیه‌ای دارد، بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی

وجود سرویس بهداشتی جزو ضروریات اقامت در یک آپارتمان مبله است. در واقع آپارتمان بدون وجود سرویس بهداشتی قابلیت اجاره دادن ندارد! هر آپارتمانی که برای اجاره در تهران انتخاب می‌کنید، دارای حداقل یک سرویس بهداشتی است که می‌تواند از نوع ایرانی یا فرنگی یا هر دو باشد.

کسانی که به دلایل خاص نمی‌توانند از یکی از این سرویس‌ها استفاده کنند، باید حتماً پیش از رزرو آپارتمان مورد نظر خود از نوع سرویس بهداشتی موجود آگاه شوند و در صورت تمایل، اقدام به رزرو آپارتمان کنند.

سرویس‌های بهداشتی آپارتمان‌های اجاره‌ای معمولاً بعد از خروج هر گروه مهمان، تمیز و ضدعفونی می‌شود. اما در صورتی که در این زمینه وسواس دارید، می‌توانید پس از ورود به خانه آن را مجدداً تمیز کنید.

بعضی از آپارتمان‌ها ممکن است از یک سرویس بهداشتی مجزا در اتاق خواب هم برخوردار باشند. وجود سرویس بهداشتی اضافه برای کسانی که در گروه‌های بزرگ سفر می‌کنند، مزیت بزرگی به حساب می‌آید.

حمام

حمام

هیچ چیز بیش‌تر از یک دوش آب گرم بعد از یک سفر طولانی یا ساعت‌ها رانندگی در جاده نمی‌تواند خستگی سفر را از تنتان خارج کند.

پس وجود حمام برای خانه‌ای که برای اجاره در تهران انتخاب می‌کنید بسیار ضروری به نظر می‌رسد. اجاره آپارتمان روزانه در تهران با امکانات کامل از جمله داشتن حمام برای شما فراهم است.

اقامت در این خانه‌ها باعث می‌شود تا احساس راحتی بیش‌تری داشته باشید و هر زمان که نیاز به استحمام داشتید، بتوانید از آن استفاده کنید.

حمام آپارتمان‌ها می‌تواند در محوطه سالن اصلی یا اتاق خواب باشد. اگر حفظ حریم خصوصی همسفران‌تان برای شما مهم است، پیش از رزرو آپارتمان روزانه در تهران از موقعیت حمام آن مطمئن شوید.

البته بعضی از آپارتمان‌ها علاوه بر حمام اصلی، یک حمام و سرویس بهداشتی در اتاق خواب هم دارند که وجود آن می‌تواند برای خانواده‌های پرجمعیت یا کسانی که فرزند کوچک دارند بسیار مناسب باشد.

پارکینگ

پارکینگ

وجود پارکینگ در آپارتمان‌های شهر بزرگی مثل تهران بسیار باارزش است. اگر قرار دادن ماشین در محیط امن پارکینگ برای شما بسیار اهمیت دارد، لازم است هنگام اجاره آپارتمان در تهران و پیش از درخواست رزرو آن حتماً از وجود پارکینگ مطمئن شوید.

خوشبختانه از میان هزاران آپارتمان روزانه که در سایت پامپا وجود دارد، به راحتی قادر به انتخاب و رزرو آپارتمان‌های دارای پارکینگ خواهید بود.

البته در صورتی که آپارتمان انتخابی شما پارکینگ ندارد، می‌توانید از طریق لوکیشن هر آپارتمان که در سایت پامپا قرار دارد، وضعیت پارکینگ‌های عمومی حوالی موقعیت آپارتمان را بررسی کنید. وجود چنین پارکینگ‌هایی محیط امنی را برای استقرار خودرو و اطمینان خاطر شما فراهم خواهد کرد.

آسانسور

آسانسور

ضرورت وجود آسانسور در آپارتمان به عوامل مختلفی از جمله طبقه‌ای که آپارتمان در آن قرار دارد، شرایط جسمی و توانایی خود و همسفران‌تان بستگی دارد.

مثلاً اگر وسایل سفر شما زیاد است یا فردی سالمند یا بیمار در میان همراهان‌تان حضور دارد، وجود آسانسور از هر چیز دیگری ضروری‌تر به نظر می‌رسد. اجاره آپارتمان روزانه در تهران که مجهز به آسانسور باشد کار سختی نیست.

وجود آسانسور یکی از امکانات اولیه مورد نیاز برای آپارتمان‌ها است که شما می‌توانید به راحتی از وجود آن در آپارتمان مورد نظر خود مطمئن شوید.

سیستم سرمایشی و گرمایشی

سیستم سرمایشی و گرمایشی

با توجه به این که در فصل گرم یا سرد سال به تهران سفر کنید، نیاز به آپارتمانی مجهز به امکانات سرمازا و گرمازا دارید. همه آپارتمان‌ها با هر رنج قیمتی از چنین امکاناتی در حد متوسط برخوردار هستند.

بیش‌تر آپارتمان‌های تهران مجهز به کولر آبی هستند؛ البته بعضی از مالکان با قرار دادن کولرگازی و اسپلیت، زمینه آسایش و راحتی بیش‌تر مسافران آپارتمان خود را فراهم می‌کنند.

آبگرمکن، بخاری یا پکیج و شوفاژ هم در بیش‌تر آپارتمان‌های اجاره‌ای وجود دارد. پس اگر در فصول سرد سال قصد سفر به تهران را دارید، حتماً نوع وسایل گرمازای موجود در واحد آپارتمانی مورد نظرتان را بررسی کنید.

به طور کلی می‌توانید مطمئن باشید که با اجاره آپارتمان ارزان در تهران از این خدمات به بهترین شکل بهره‌مند خواهید بود.

تلویزیون

تلویزیون

وابستگی برخی افراد به تلویزیون به حدی است که نمی‌توانند از دیدن آن در طول سفر هم صرف نظر کنند. به نظر می‌رسد وجود تلویزیون در آپارتمان روزانه برای این افراد از هر چیزی واجب‌تر است.

اگر از این دست افراد هستید یا برای سرگرم‌ کردن همسفران کوچک خود به تلویزیون نیاز دارید، می‌توانید از طریق اجاره آپارتمان روزانه به این هدف برسید.

اجاره آپارتمان ارزان در تهران که دارای تلویزیون باشد دور از دسترس نیست. در واقع بیش‌تر آپارتمان‌های اجاره‌ای این شهر حداقل یک تلویزیون در سالن اصلی دارند.

البته در برخی از آپارتمان‌ها ممکن است تلویزیونی در اتاق خواب اصلی هم وجود داشته باشد. این موضوع برای گروه‌های سفری پرجمعیت یک مزیت به حساب می‌آید.

امکانات خاص

امکانات خاص

در میان آپارتمان‌هایی که برای اجاره در تهران وجود دارد، می‌توانید واحدهای دارای امکانات خاص و ویژه مثل استخر، سونا و جکوزی، باربیکیو و… پیدا کنید.

اگر برای یک سفر تفریحی چند روزه به تهران سفر می‌کنید، برای این که بیش‌ترین لذت را از بودن در این شهر جذاب ببرید، می‌توانید چنین آپارتمان‌هایی را اجاره کنید.

آپارتمان‌های مجهز به امکانات ویژه معمولاً گران‌تر، بزرگ‌تر و دارای اتاق‌های بیش‌تری هستند و شما می‌توانید به راحتی با همراهان و دوستان‌تان اوقات خوشی را در آن‌ها بگذرانید.

لیستی از بهترین مناطق تهران برای اجاره روزانه آپارتمان

لیستی از بهترین مناطق تهران برای اجاره روزانه آپارتمان

انتخاب بهترین مناطق برای اجاره آپارتمان در تهران به عوامل مختلفی وابسته است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هدف شما از سفر (تفریحی، کاری و…)
 • نیاز به دسترسی به موقعیت مکانی خاص
 • بودجه اختصاص داده شده برای اجاره آپارتمان روزانه
 • نیاز به امکانات ویژه در آپارتمان اجاره شده

برای انتخاب منطقه مناسب برای اجاره آپارتمان در تهران باید در ابتدا موقعیت مکانی مورد نیاز خود را در نظر بگیرید. مثلاً اگر قصد رفت‌و‌آمد به دانشگاه تهران و مناطق فرهنگی اطراف آن را دارید، مسلماً اقامت در یک آپارتمان در حوالی خیابان انقلاب بهترین تصمیم است.

این کار باعث می‌شود از تحمل ترافیک آزاردهنده برای دسترسی به مقصد در امان باشید و تا حد زیادی در وقت و هزینه سفر خود صرفه‌جویی کنید.

بهترین تصمیم برای افرادی که با هدف مراجعه به مراکز و ادارات خاص، سفارت‌خانه‌ها، بیمارستان‌ها و… به تهران می‌آیند هم اقامت در آپارتمانی نزدیک به محل کارشان است. البته قیمت اجاره آپارتمان روزانه هم نقش مهمی در انتخاب و رزرو آن خواهد داشت.

اگر از جمله افراد متقاضی اجاره آپارتمان ارزان در تهران هستید، انتخاب‌های زیادی پیش روی شما قرار دارد. بیش‌تر مناطق مرکزی و جنوبی شهر تهران دارای صدها واحد آپارتمان متناسب با بودجه شما هستند.

نواحی مرکزی و جنوبی شهر، جمهوری، آذربایجان و… دارای ارزان‌ترین آپارتمان‌ها با امکانات مطلوب برای اقامت شما هستند.

با کمی جست‌و‌جو در سایت پامپا می‌توانید آپارتمان‌هایی ارزان قیمت در ولیعصر و سایر مناطق که دسترسی خوبی به سایر نقاط شهری دارند پیدا کنید. آپارتمان‌های لوکس با امکانات ویژه هم در نواحی شمالی شهر تهران مثل الهیه، کامرانیه و… قرار دارند.

بهترین روش برای اجاره آپارتمان روزانه در تهران

بهترین روش برای اجاره آپارتمان روزانه در تهران

اگر می‌خواهید همین حالا یک آپارتمان روزانه برای اقامت در تهران رزرو کنید، با تلفن همراه یا کامپیوتری که در دسترستان قرار دارد، کلمه «پامپا» را در گوگل سرچ کنید.

پس از ورود به سایت پامپا، گویی به بزرگ‌ترین مرکز اجاره اقامتگاه کشور وارد شده‌اید! شما می‌توانید در این سایت با توجه به مقصد، تاریخ ورود و خروج و تعداد مسافران همراهتان به هزاران آپارتمان برای اجاره در تهران دسترسی داشته باشید.

جست‌و‌جو در میان این تعداد آپارتمان برای انتخاب گزینه دلخواه کار سختی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید از طریق گزینه فیلتر برای تعیین نوع اقامتگاه، قیمت مورد نظر، مقررات، امکانات اولیه و امکانات خاص، گزینه‌های موجود را محدود کنید و به سرعت آپارتمان مورد نظر خود را پیدا کنید.

علاوه بر این، استفاده از نظرات سایر کاربران که پیش از شما در این آپارتمان‌ها اقامت داشته‌اند هم می‌تواند به انتخاب بهتر و آگاهانه‌تر کمک کند.

رزرو آنلاین آپارتمان از پامپا در حال حاضر بهترین، سریع‌ترین و امن‌ترین روش رزرو اقامتگاه در هر نقطه از کشور از جمله تهران است تا به محض ورود به مقصد، بتوانید به راحتی در آپارتمانی که از قبل رزرو کرده‌اید استراحت کنید.

در این سایت مقرراتی برای کنسل کردن یا تغییر زمان رزرو و… هم وجود دارد که همه آن‌ها با هدف ارائه بهترین خدمات به شما کاربران عزیز طراحی شده‌اند.

چرا آپارتمان روزانه در تهران اجاره کنیم؟

چرا آپارتمان روزانه در تهران اجاره کنیم؟

تهران مقصد سفر بسیاری از مردم در شهرهای دور و نزدیک است که با اهداف مختلف کاری، تحصیلی، درمانی، تفریحی و… به این کلانشهر شلوغ اما جذاب سفر می‌کنند.

شما با هر هدفی به تهران بیایید، برای اقامت در این شهر به یک سقف احتیاج دارید. چه چیز بهتر از این که محل اقامت شما یک آپارتمان با امکانات مطلوب و راحت مثل خانه خودتان باشد؟

برخی تصور می‌کنند که اقامت روزانه یا طولانی مدت در تهران بسیار پرهزینه است و از این بابت ابراز نگرانی می‌کنند. اما شما در پامپا می‌توانید به راحتی اجاره آپارتمان ارزان در تهران را انجام دهید و با خیال راحت به کارهایتان برسید. اجاره آپارتمان روزانه در تهران مزیت‌های زیادی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به راحتی یک آپارتمان مناسب در هر منطقه و موقعیتی از شهر پیدا می‌کنید
 • در پامپا امکان رزرو آپارتمان با هر سلیقه و نیازی وجود دارد و شما با بررسی امکانات هر یک، گزینه مناسب خودتان را پیدا خواهید کرد
 • هزینه کم‌تری در مقایسه با اقامت در هتل می‌پردازید
 • با اقامت در آپارتمان فضای امن و خصوصی خود را دارید 
 • امکان تمدید اقامت روزانه برای شما وجود دارد
 • با اقامت در آپارتمانی نزدیک به محل کار، تحصیل و… هزینه سفر خود را کاهش می‌دهید
 • اگر آپارتمان انتخابی در منطقه مناسب و نزدیک باشد، از ماندن در ترافیک خسته کننده تهران خلاص می‌شوید
 • اگر تعداد همسفران‌تان زیاد است، قادر هستید به راحتی با هم در یک آپارتمان اقامت کنید
 • با امکان اقامت تعداد بیش‎تری مسافر در یک آپارتمان، می‌توانید بخش زیادی از هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید
 • با امکان آشپزی در آپارتمان روزانه علاوه بر کاهش هزینه‌ها، از پخت و سرو غذاهای سالم خانگی هم لذت بیش‌تری خواهید برد

اجاره آپارتمان روزانه در تهران، به صرفه برای سفرهای دسته جمعی

اجاره آپارتمان روزانه در تهران، به صرفه برای سفرهای دسته جمعی

کم‌تر کسی را پیدا می‌کنید که از سفر کردن با یک جمع دوستانه و صمیمی لذت نبرد. اگر از جمله افراد علاقه‌مند به سفرهای دسته جمعی و شلوغ هستید، احتمالاً پیدا کردن محل اقامتی که در آن احساس راحتی و امنیت داشته باشید، برای شما بسیار مهم است.

شهر تهران جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و مناطق گردشگری فراوانی دارد و یکی از بهترین مقاصد برای گشت و گذار است. برخی گروه‌ها هم با هدف کاری یا شرکت در کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و… به صورت دسته جمعی به تهران سفر می‌کنند.

اگر تصمیم گرفته‌اید با دوستان یا خانواده خود به این شهر سفر کنید، از همین الان به فکر رزرو آپارتمان برای خود و همراهان‌تان باشید.

انتخاب اقامتگاه برای یک جمع بزرگ ممکن است کار سختی به نظر برسد؛ اما با امکاناتی که پامپا در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن آپارتمان مورد نظر خود را پیدا کنید.

مهم‌ترین مزیت اجاره آپارتمان در تهران برای سفرهای دسته جمعی، به صرفه بودن آن است. شما می‌توانید با کمترین هزینه از همراهی خانواده، همکاران و دوستان‌تان در طول سفر لذت ببرید و تجربه خاطره‌انگیزی از سفر به تهران داشته باشید. مهم‌ترین دلایل به صرفه بودن اجاره آپارتمان ارزان در تهران برای سفرهای دسته جمعی عبارت‌اند از:

 • تقسیم هزینه اجاره آپارتمان بین چند نفر یا چند خانواده
 • امکان استقرار تعداد بیش‌تری افراد با هزینه بسیار کم‌تر از اقامت در هتل
 • امکان آشپزی در آپارتمان و کاهش هزینه تهیه غذا و…
 • دسترسی به مکان‌های تفریحی، کاری و… و کاهش هزینه حمل و نقل در طول سفر

پاسخ به سوالات متداول درباره بهترین طبقه برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران

بهترین مناطق تهران برای اجاره آپارتمان روزانه کدام است؟

اگر به دنبال آپارتمانی فول امکانات هستید می‌توانید از میان آپارتمان‌های مناطق شمالی شهر، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما برای پیدا کردن آپارتمان‌های ارزان قیمت، با کمی جست‌وجو در پامپا آپارتمان روزانه ارزان در هر نقطه از شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی پیدا خواهید کرد.

بهترین راه برای اجاره آپارتمان روزانه در تهران چیست؟

اگر به دنبال سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای اجاره آپارتمان روزانه در تهران هستید، از پامپا کمک بگیرید. در این سایت اطلاعات و موقعیت هزاران آپارتمان برای اجاره در تهران در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید با توجه به بودجه، امکانات مورد نظر و موقعیت مکانی آن‌ها، گزینه مورد نظر خودتان را انتخاب و رزرو کنید.

آیا اجاره آپارتمان روزانه در تهران مقرون به صرفه است؟

بله. برای بررسی آن کافی است قیمت اجاره روزانه یک آپارتمان‌ ارزان در تهران را با هزینه یک شب اقامت در هتل مقایسه کنید. شما با اجاره روزانه آپارتمان در تهران می‌توانید تعداد بیش‌تری افراد را در یک فضا اسکان دهید و با استفاده از امکانات آشپزی در آپارتمان و…، بخش زیادی از هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا