کسب و کارماجراجویی

سبد کالا چیست؟ – پامپا

اگر بخواهید از سبد کالا تعریف مشخصی داشته باشید، سبد کالا، فهرست ثابتی از اقلام مورد نیاز خانوار است که گاها از طریق شرکت ها و سازمان ها به عنوان هدیه نوروزی و یا از طرف خیریه ها به عنوان سبد خیرین به نیازمندان و ایتام هدیه داده می شود.

این سبد در حقیقت به دو بخش یعنی سبد کالای اقلام خوراکی و سبد کالای بهداشتی تقسیم می گردد که سازمان بسته به نیاز خود این سبد را تهیه و عید نوروز یا ماه مبارک رمضان به کارمندان خود می دهد. این سبد معیشتی می تواند یک کمک هزینه کوچک یک ماهه باشد که صاحبان شرکت و موسسات به کارمندان خود می کنند.

سبد کالا چیست ؟

سبد کالا فهرستی از اقلام ضروری و مصرفی خانوار است. این سبد حمایتی می تواند هدیه ای از طرف دولت به مردم باشد و یا هدیه ای که سازمان ها به عنوان هدایای سازمانی خریداری و به کارمندانشان هدیه می دهند. تاریخچه سبد کالا در ایران قدمت زیادی ندارد و می توان گفت که با افزایش تورم و مشکلات اقتصادی، دولت ها تلاش داشتند تا بتوانند با اهدای سبد معیشتی یا به صورت نقدی، کمی از بار روی دوش مردم را کم نمایند.

در این میان نیز سبد کالای کارمندان مطابق با ماده 2، شامل کمک های نقدی 2 تا سه میلیونی و یا بسته های حمایتی اقلام پرمصرف می شود.

در حقیقت خرید سبد کالا سازمانی از فرهنگ گذشته ما ایرانیان نشات می گیرد. در قدیم بازاریان با خرید اقلام مصرفی شاگردهای خود، به آنها کمک می کردند تا سال جدید را تا حدودی بهتر شروع نمایند. امروز اما شکل نوین سبد کالا ارائه  می شود.

در واقع خرید سبد حمایتی سازمانی در کارمندان ایجاد انگیزه کرده و باعث می گردد تا کارمندان نسبت به برند شما وفادار گردند. البته که هر حرکت سازمانی که در راستای رضایت بخشی کارمندان باشد، می تواند یک تبلیغ مقرون به صرفه سازمانی نیز باشد. حرکتی با پیامدهای مثبت که می تواند جایگزین تبلیغات پرهزینه سازمانی گردد.

بسته بندی و خرید این اقلام با فروشگاه های معتبر آنلاین است. اکسیتو نیز بخشی از دسته بندی خود را مختص سبد معیشتی سازمانی قرار داده است تا سازمان ها علاوه بر هدیه سازمانی، بتوانند به راحت ترین شکل ممکن سبد کالا را بسته به بودجه سازمانی و نیاز کارمندانشان برای سال نو و یا ماه مبارک سفارش و تحویل بگیرند.سبد کالا چیست؟

سبد کالا برای چه افرادی مناسب است؟

همه کسب و کارها از کوچک تا بزرگ، تولیدی ها، ارگان های دولتی و خصوصی، مجموعه های اداری کوچک یا فروشگاه ها و خیریه ها، همگی می توانند از سبد کالای کارمندان استفاده نمایند. خرید سبد کالا به دلیل اینکه برای سازمان ها یک خرید مقرون به صرفه است، می تواند انتخاب هوشمندانه ای جهت هدیه به کارمندان در مناسبت های مختلف باشد.

سبد کالای کارمندان شامل چه اقلامی می شود؟

همانطور که در بالا نیز اشاره داشتیم این سبد می تواند شامل هر آن چیزی باشد که در مصرف روزانه، یک کالای ضروری است. این اقلام می توانند شامل محصولات خوراکی و غذایی و یا محصولات بهداشتی و شوینده ها باشند.

سبد کلای بهداشتی

 1. شامپو سر و صورت
 2. شامپو بدن
 3. اسپری چند منظور
 4. اسپری اجاق گاز پاک کن
 5. مایع شیشه شوی
 6. کیسه فریزر
 7. دستکش خانگی و آشپزخانه
 8. مایع ظرف شویی
 9. مایع دستشویی
 10. مایع لباس شویی
 11. پودر رخت شویی دستی و ماشینی
 12. دستمال نظافت نانو
 13. دستمال توالت
 14. دستمال کاغذی پذیرایی
 15. سفید کننده
 16. صابون
 17. دستمال نظافت ساده و…

سبد کالای اقلام غذایی ضروری

 1. برنج
 2. روغن سرخ کردنی و روغن پخت و پز مایع یا جامد
 3. شکر
 4. قند
 5. زعفران
 6. هل
 7. رب گوجه فرنگی
 8. انواع ماکارونی
 9. سویا
 10. انواع حبوبات
 11. چای کیسه ای و پاکتی
 12. انواع تن
 13. خرما
 14. نبات
 15. شکلات بسته ای
 16. رشته آش
 17. سبزیجات معطر خشک بسته بندی شده
 18. و…

سبد کالای کارمندی در اکسیتو

از آنجا که سازمان ها اقلام سبد کالا برای کارمندان را به صورت عمده حساب می کنند، در نهایت این سبد با کمترین هزینه تهیه و توزیع می گردد. فروش سبد کالا در اکسیتو برای هر سازمان متناسب با نیاز آن تهیه دیده می شود.

این سبد شخصی سازی می شود و با بسته بندی شکیل و زیبا برای سازمان ها ارسال می گردد. اقلام در سبد حمایتی شامل اقلام بهداشتی و خوراکی هستند که این مهم قابل ذکر است که تغییر در سبد کالاها بنا به خواست سازمان امکان پذیر است.

نکته مهمی که در سبد کالای 1402 وجود دارد این است که با مصادف شدن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، سبد کالای سازمانی توسط سازمان ها یک بار در سال خریداری می گردد و این می تواند در کاهش هزینه های سازمانی به مراتب تاثیرگزار باشد.

خرید سبد کالا به صورت غیر حضوری باعث می گردد تا سازمان بتواند در هر ساعت از شبانه روز، بدون مرخصی های ساعتی و روزانه جهت خرید اقلام، هزینه هنگفت ایاب و ذهاب، ماندن در ترافیک های طولانی کلان شهرها و شهرستان ها و… خرید خود را نهایی و در کمترین زمان ممکن، در مکان درخواستی تحویل بگیرند.

معرفی چند سبد معیشتی کارمندی پرطرفدار

در اکسیتو این محصولات به صورت پک و بسته بندی شده در بخشی مجزا قرار داده شده اند. برخی از این پک ها شامل اقلام غذایی ضروری و برخی دیگر شامل اقلام بهداشتی ضروری خانوار هستند. در برخی از این سبدهای حمایتی کارمندی یک محصول دو تا سه بار تکرار شده است و برخی دیگر نه.

البته که همانطور که در بالا نیز بدان اشاره داشتیم سبد کالای نوروزی سازمانی در اکسیتو قابل تغییر است و شما می توانید بسته های حمایتی سازمانی خود را آنطور که نیاز می دانید، سفارش دهید.سبد کالا چیست؟

پک سبد کالا سازمانی ویان

این سبد شامل یک کیسه 5 کیلویی برنج معطر هاشمی، روغن سرخ کردنی و پخت و پز، 1 بسته ماکارونی، یک رب گوجه فرنگی 810 گرمی، قند شکسته، تن ماهی، شکلات و حبوبات است. بسته بندی سبد کالای ویان بنا به خواست شما شخصی سازی می گردد. این هدیه مناسبت خرید کالای سازمانی ماه مبارک است و موسسات خیریه نیز می توانند جهت سبد کلای معیشتی ایتام از آن استفاده نمایند.

اگر به دنبال خرید یک سبد کالا به عنوان خرید هدیه به ارزش 1 تا دو میلیون هستید، این سبد می تواند بهترین گزینه برای خرید سازمانی عید برای کسب و کار شما باشد.

سبد کالای بهداشتی مدل داریان

داریان نیز یکی از چند بسته های حمایتی سازمانی است که شامل اقلام بهداشتی پرمصرف خانوار می شود. این اقلام شامل مایع ظرف شوییف مایع دستشویی، کیسه فریزر، دستمال توالت، جعبه دستمال کاغذی، اسپری چند منظوره، اسپری شیشه شوی، صابون، دستمال نظافت، دستکش خانگی و همچنین سفید کننده غلیظ اکیتو می شود.

دارایان یک سبد کلای مقرون به صرفه است که با کمترین هزینه، مهم ترین اقلام را در خود جای داده است. این سبد حمایتی نوروزی یک کمک هزینه ماهانه برای کارمندان محسوب می شود و هدیه خاص برای ماه مبارک است.

کلام آخر

فروش سبد کالای سازمانی در اکسیتو به صورت تخصصی انجام می گردد. هدف از قرار دادن این بخش در کنار هدایای سازمانی و ولکام پک، دستیابی سریع سازمان های دولتی و خصوصی به هدیه مورد نظر خود، با کمترین هزینه و دردسر است.

از این سبد می توانید در کنار حقوق و مزایایی که در پایان سال به کارمندان می دهید، استفاده کرده و در نهایت یک مشوق برای حال خوب و کارکرد خوب آنها باشید.

اکسیتو در کنار شما است تا بهترین هدیه ها را با کمترین قیمت و با تجربه هیجان انگیز دریافت نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین ارتباط با کارشناسان بخش فروش با شماره تماس 02191093109 و یا اینستاگرام اکسیتو به آدرس @oxyto-gift ارتباط حاصل نمایید یا از طریق سایت www.ioxyto.com ثبت سفارش نمایید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
پامپا مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا