درباره پامپا

سلام دوست عزیز

به مجله اینترنتی پامپا خوش آمدید.

پامپا

پامپا یک سایت و یا در پس آن یک انسان نیست! پامپا یک موجود زنده و هوشمند در شبکه اینترنت است.

وب‌سایت پامپا با شعار ایجاد دسترسی جامع به اخبار و اطلاعات روز دنیا از اسفند ماه 1398 شروع به کار کرده است. ماموریت مجله اینترنتی پامپا جمع آوری و انتشار بهترین مطالب آموزشی و مقالات است. این وب سایت در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی استقلال، توسعه و ارتقاء رشد علمی و فنی در حوزه ها تکنولوژی های پیش رفته ایجاد و با هدف تحقیقاتی و تولید سامانه هوشمند راه اندازی شده و برای تامین هزینه‌های خود نیز از کسب و کار هوشمند تبلیغات بهره خواهد برد.

گروه پامپا  در کنار دقدقه‌های تحقیقاتی خود، همچنان تمامی تلاش خود را برای بالابردن سطح علمی عموم مردم در جنبه‌های مختلف به کار می‌گیرد. ما همواره سعی می‌کنیم تا مهمترین و بهترین اخبار، آموزش و مقالات دنیا را به بهترین شکل ممکن ارائه کنیم.

شایان ذکر است مجله پامپا به کمک سامانه هوش مصنوعی و دستیار (پامپا نگار) خود، نسبت به شناسایی، دریافت، تکمیل، هدفمندسازی و انتشار اخبار در سایت و شبکه های اجتماعی متصل به خود اقدام و مطالب دریافت شده را با ذکر سایت و لینک سایت اصلی (نسخه 808.99.12.25.2 پامپا نگار) منتشر می نماید. با توجه به ماهیت رباتیک و هوشمند این سایت، سعی شده حتی المقدور بازنشر مطالب سایت‌ها بر اساس مجوز ایشان(در صورتی که در پایین سایت حق استفاده از مطالب سلب نشده باشد، ربات نسبت به شناسایی و ثبت سایت جهت تحلیل و بازنشر اطلاعات اقدام می نماید) صورت پذیرد. لذا در صورتی که مطلب سایت بدون اخذ مجوز(تنها در صورتی که در پایین سایت بازنشر محدود شده باشد) به اشتباه منعکس گردد، بر اساس اعلام و درخواست صاحبان اصلی سایت، سرویس قطع و مطالب جدید از آن سایت بارگزاری نخواهد شد.

دوست و همراه پامپایی، شما می توانید جهت ارتباط با ما از طریق اطلاعات درج شده در بخش تماس با ما استفاده کنید.
آینده نزدیکتر از آن چیزی است که می بینیم، از ما بیشتر خواهید شنید…

دکمه بازگشت به بالا